Tracking Pixel

Aktualne gazetki Polomarket 22.04

Informacje o Polomarket
Polomarket

Polomarket - promocje

Polomarket to polska sieć supermarketów, które od podstaw zostały zbudowane wyłącznie na polskim kapitale. Klienci doceniają te sklepy dzięki codziennym dostawom świeżych owoców i warzyw. Większość z nich przekazywana jest przez rolników i hodowców z naszego kraju. Oferowane przez sieć artykuły charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Wyjątkowo kuszący dla konsumentów okazuje się także zapach ciepłego pieczywa. Ponadto sieć proponuje wiele przecenionych produktów, których zakup niezwykle się opłaca.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Polomarket?

Gazetki promocyjne pojawiają się co tydzień i liczą wiele stron atrakcyjnych przecen. Zazwyczaj ich liczba wynosi ok. 20-30. W ofertach można znaleźć różnorodne produkty, takie jak żywność, napoje, a także artykuły chemiczne i akcesoria przeznaczone przykładowo do sprzątania domu. Katalogi są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów w tych sklepach staje się łatwiejsze. Przewodnimi barwami gazetek promocyjnych są czerwony i żółty.

Marki sieci Polomarket

Sieć w swojej ofercie posiada produkty wielu znanych i cenionych marek. Sklepy współpracują z renomowanymi producentami, dzięki czemu asortyment charakteryzuje się wysoką i sprawdzoną jakością. Ponadto produkty oznaczone są niskimi cenami, co sprawia, że klienci chętnie umieszczają je w swoich koszykach. Do takich marek należą m.in. Rzeźnik Szymon, Zaczarowany Ogród, Mleczna Polana, GOtove, Marysia oraz Na Szlaku Smaku.

O sieci Polomarket

Polomarket to sieć marketów na terenie całego kraju, której celem jest promowanie Polski i polskich produktów. Obecnie zakupy możemy zrobić w 280 placówkach, a w asortymencie znajdują się świeże produkty od polskich hodowców, świeżo wypiekane pieczywo w każdym sklepie oraz mnóstwo produktów własnych marek, takich jak Rzeźnik Szymon, Zaczarowany Ogród, Mleczna Polana czy Marysia – niezastąpiona w kuchni. Spółka wspiera również różne inicjatywy społeczne, jak pomoc domom dziecka i ośrodkom społecznym.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Polomarket

Znalazłeś się na stronie, na której publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Polomarket. Posiadamy nie tylko gazetki aktualne, ale także te, których okres obowiązywania już się zakończył. Polomarket to jeden z wielu sklepów spożywczych w naszym serwisie. Dlatego w przedstawionych niżej gazetkach promocyjnych żywność i napoje stanowią większość ofert. Polecamy czytanie wszystkich informacji znajdujących się w ofertach, ponieważ niekiedy warunki pozwalające na skorzystanie z promocji mogą być zapisane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Polomarket zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi, w których umieszczane są atrakcyjne przeceny. Oferty pojawiają się co tydzień i charakteryzują się obszernością. Zazwyczaj liczą od 20 do nawet 40 stron wyjątkowych promocji. Na ich łamach najczęściej można spotkać produkty spożywcze. Na ostatnich stronach pojawiają się jednak również artykuły chemiczne, a także akcesoria przeznaczone do sprzątania. Gazetki są przejrzyste, co ułatwia zapoznawanie się z przecenami.

Jakie oferty prezentujemy?

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Polomarket staramy się dodawać na naszą stronę na bieżąco. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. W naszym serwisie zachowujemy jednak porządek. Dlatego na samym początku znajdziesz oferty aktualne, a dopiero później zostały umieszczone wydania archiwalne. Pozostawiamy je, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy wszystkich gazetkach podane są ich daty obowiązywania, dlatego na pewno nie pomylisz ofert aktualnych z archiwalnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie możesz zapoznać się ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi przygotowanymi przez sieć Polomarket. Wystarczy, że klikniesz na interesującą Cię ofertę i będziesz mógł ją przejrzeć online. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w gazetkach. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, zwłaszcza gdy zależy Ci na odczytaniu informacji zapisanych drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie w taki sposób ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Polomarket - ceny

Gazetki promocyjne sieci Polomarket - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Polomarket. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Warzywa

 • ogórki gruntowe - 3,99 zł za kilogram
 • fasolka szparagowa - 8,99 zł za kilogram
 • natka pietruszki - 1,79 zł za pęczek

Mięso

 • szynka bez kości - 12,99 zł za kilogram
 • filet z piersi kurczaka - 16,99 zł za kilogram
 • żeberka trójkąty - 11,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab krotoszyński - 16,99 zł za kilogram
 • szynka sopocka - 16,99 zł za kilogram
 • szynka gotowana w kotle - 34,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa na ruszt - 7,99 zł za kilogram
 • kiełbasa głogowska - 19,99 zł za kilogram
 • kiełbasa schabowa - 24,99 zł za kilogram

Nabiał

 • ser Mazdamer - 19,99 zł za kilogram
 • serek Almette - 3,69 zł za 160 gramów
 • ser Favita - 3,49 zł za 270 gramów

Produkty mrożone

 • pizza Guseppe - 6,99 zł za 335-425 gramów
 • zapiekanka Virtu - 2,99 zł za 225 gramów
 • frytki karbowane Go Tove - 3,49 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • ketchup Kotlin - 2,99 zł za 460 gramów
 • musztarda Prymat - 2,79 zł za 180 gramów
 • ogórki konserwowe Krakus - 5,99 zł za 900 gramów