Aktualne gazetki Twój Market 17.07

Informacje o Twój Market
Twój Market

Twój Market - promocje

Twój Market to sieć, która oferuje swoim klientom różnorodne produkty w niskich cenach. Asortyment sklepów składa się przede wszystkim z żywności i napojów, w tym napojów alkoholowych. Na półkach pojawiają się jednak także artykuły chemiczne, a nawet szkolne. Sieć proponuje konsumentom korzystanie z promocyjnych ofert, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Twój Market?

Aby spełnić oczekiwania wszystkich odbiorców sieć Twój Market przygotowuje obszerne gazetki promocyjne, wśród których znajdują się najbardziej atrakcyjne oferty. Gazetki pojawiają się regularnie co tydzień i zawierają 24 strony licznych promocji. Na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych produktów, które wchodzą w zakres sieci. Oferty przedstawiają produkty spożywcze, artykuły chemiczne, a także artykuły biurowe i szkolne. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie sieci każdy klient z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, po co warto wybrać się do sklepu.

Gazetki oferowane przez Twój Market są przejrzyste – aktualne ceny produktów zapisywane są wyraźnymi kolorami, aby niemożliwe było ich przeoczenie. Ponadto artykuły zamieszczane w gazetkach dzielone są na kategorie, według których budowane są oferty. Z tego powodu planowanie zakupów w sieci Twój Market staje się jeszcze łatwiejsze.

O sieci Twój Market

Twój Market to sieć sklepów, której początki zaczynały się w roku 1991 r. Wtedy to Karol Białecki wraz ze swoją żoną postanowili otworzyć sklep mięsny zlokalizowany niedaleko ich domu w Budzisławiu Kościelnym. Małżeństwo bardzo ciężko pracowało, aż w końcu doczekało się zaufania i uznania klientów. To spowodowało, że zaczęli otwierać kolejne sklepy. Przełom w ich działalności nastąpił w momencie, kiedy powstał pierwszy sklep samoobsługowy. Pod nazwą Twój Market sieć działa od 2004 r. Aktualnie posiada ponad 50 sklepów w województwach wielkopolskim oraz kujawsko-pomorskim.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Twój Market

Sieć Twój Market od wielu lat wychodzi naprzeciw konsumentom i swoimi artykułami spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na charakter sieci w najlepszych ofertach pojawiają się przede wszystkim produkty spożywcze, w tym także napoje. Jeśli szukasz atrakcyjnych promocji, które pojawiają się często to z pewnością polubisz sklepy Twój Market.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć proponuje swoim klientom kupowanie przecenionych produktów, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one regularnie co tydzień i zawierają 24 strony licznych promocji. Wśród nich można znaleźć wiele różnorodnych produktów. Asortyment sieci składa się nie tylko z żywności i napojów, ale także z artykułów chemicznych, a nawet szkolnych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferty są bardzo obszerne. Ponadto charakteryzują się przejrzystością – aktualne ceny zapisane są bardzo wyraźnie, co ułatwia planowanie zakupów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Twój Market. Ponadto udostępniamy różnorodne katalogi projektowane przez sklepy, abyś mógł jak najdokładniej zapoznać się ze wszystkimi przecenionymi produktami sieci. Dodajemy zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, żeby możliwe było porównanie cen oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce znajdziesz datę jej obowiązywania, dzięki czemu nie powinieneś przegapić żadnej oferty.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz tego, że na naszej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki promocyjne sieci Twój Market to dodatkowo masz możliwość powiększania każdej strony. Taka opcja pomaga odczytywać szczegóły znajdujące się przy poszczególnych produktach. Zalecamy ich czytanie, ponieważ często to właśnie tam zapisane są warunki skorzystania z promocji.

Jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu przecenionych produktów to polecamy wyszukiwarkę dostępną na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego artykułu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Ponadto możesz wpisać swoją lokalizację – wtedy na stronie wyświetlone zostaną najbardziej atrakcyjny oferty znajdujące się w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Twój Market - ceny

Gazetki promocyjne Twój Market - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Twój Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Warzywa

 • ogórki gruntowe - 2,69 zł za kilogram
 • kapusta młoda - 1,99 zł za sztukę
 • papryka biała - 7,99 zł za kilogram

Wypieki

 • tarta krucha z owocami - 22,99 zł za sztukę
 • rolada biszkoptowa - 22,99 zł za kilogram
 • serniczki - 19,99 zł za kilogram

Dania gotowe

 • krokiety węgierskie - 12,90 zł za kilogram
 • pierogi z serem - 6,99 zł za 400 gramów
 • gulasz węgierski - 8,99 zł za 500 gramów

Wędliny

 • polędwica łososiowa - 27,99 zł za kilogram
 • szynka dziadka - 29,99 zł za kilogram
 • mielonka tyrolska - 16,99 zł za kilogram

Mięso

 • żeberka pieczeniowe - 8,99 zł za kilogram
 • karkówka wieprzowa - 12,99 zł za kilogram
 • podudzie z kurczaka - 7,99 zł za kilogram

Kawy

 • kawa Jacobs Kronung - 9,99 zł za 250 gramów
 • kawa Mokate Latte Wanilia Duo - 2,49 zł za 22 gramy
 • kawa Nescafe Crema - 14,99 zł za 200 gramów

Lody

 • lody Koral - 8,99 zł za litr
 • lody Hortex - 0,99 zł za 70 mililitrów
 • lody Hellena - 1,49 zł za 70 mililitrów