Lisner - znajdziesz w 43 aktualnych gazetkach promocyjnych

Lisner to firma kojarząca się przede wszystkim z reklamą telewizyjną Śledzia Atlantyckiego, w której pojawił się Michel Moran. Znajdująca się w Poznaniu spółka zajmuje się produkcją przetworów rybnych, głównie na bazie śledzi oraz pasty i sałatek. Duży atut firmy stanowią produkty przygotowan ...

e w taki sposób, aby się nie zmarnowały. Znana „Rybka na raz” to smaczna potrawa, idealna do zjedzenia np. jako przekąska w pracy. Dzięki minimalistycznej ilości jedzenie nie jest wyrzucane, poza tym większość produktów pakowana jest w zamknięcia easy open-close, co ułatwia ich przetrzymywanie na później. Sprawdź, gdzie kupisz produkty firmy Lisner najtaniej!

Nieustannie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najkorzystniejszych cenach. Lisner to słowo znalezione w 887 gazetkach, w tym 43 to gazetki ważne, a 844 to promocje po terminie obowiązywania. Najczęściej lisner pojawia się w gazetkach sieci E.Leclerc. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem lisner została odnaleziona 14 października. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst