Kurczak - znajdziesz w 46 aktualnych gazetkach promocyjnych

Mięso drobiowe jest bardzo popularne ze względu na adekwatną cenę w stosunku do dobrej jakości i smaku. Pochodzi od ptaków hodowanych i charakteryzuje się zawartością dużej ilości białka oraz małych ilości tłuszczu. Posiada większą wartość odżywczą i dietetyczną niż pozostałe mięsa. Ponadto j ...

est bardzo szybkie i proste do przygotowania. Można je przyrządzić na wiele sposobów, przykładowo kurczak występuje na naszych talerzach w formie gotowanej, duszonej, smażonej oraz pieczonej. W Polsce jest bardzo chętnie wybierany jako danie na obiad. Sprawdź, gdzie obowiązują promocje na to mięso!

Ciągle przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Kurczak to słowo znalezione w 979 gazetkach, w tym 46 to gazetki ważne, a 933 to oferty zakończone. Najczęściej kurczak występuje w gazetkach sieci E.Leclerc. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem kurczak została dodana ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst