Informacje o Delikatesy Cezar
Delikatesy Cezar

Delikatesy Cezar - promocje

Delikatesy Cezar to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów, które funkcjonują od kilkunastu lat w różnych miastach Polski. Zakupy w nich to czysta przyjemność, ponieważ charakteryzują się uprzejmym personelem, fachową pomocą, układem tematycznym działów, dzięki czemu w szybki sposób odnajdziesz produkty, czystymi i klimatyzowanymi wnętrzami oraz ogólnodostępnym parkingiem znajdującym się pod każdym sklepem.

Wymienione atuty sprawiają, że robienie zakupów w sieci Delikatesy Cezar jest nie tylko przyjemne, ale również szybkie i wygodne. Kupisz w nich nie tylko żywność i napoje, ale także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria potrzebne w codziennym życiu.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Delikatesów Cezar?

Jeśli zależy Ci na dużych i atrakcyjnych promocjach to dobrze trafiłeś. Delikatesy Cezar nieustannie przygotowują dla swoich klientów gazetki promocyjne pełne niesamowitych przecen. Obowiązują one przez dwa tygodnie i liczą 8 stron wyjątkowych promocji. Co 2-3 tygodnie pojawiają się również dodatkowe oferty liczące 2 strony, na których także znajdują się atrakcyjne przeceny. Wśród produktów umieszczanych w gazetkach promocyjnych znajdziesz zarówno żywność i napoje, jak i artykuły chemiczne. Często na ich łamach pojawiają się także różnorodne akcesoria kuchenne.

O sieci Delikatesy Cezar

Delikatesy Cezar to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów detalicznych, która działa na rynku już od 2006 r. na terenie całej Polski. Pierwszy sklep firmy został otwarty kilka miesięcy po założeniu marki. Przez kolejne lata bardzo szybko powstawały następne placówki sieci. Delikatesy Cezar rozwijały się i nieustannie pozyskiwały nowych, zadowolonych klientów. W 2009 r. uruchomiono program lojalnościowy Cezar Partner. Natomiast w 2010 r. nastąpiła zmiana nazwy firmy na Delikatesy Cezar. W 2011 r. przekształcono Spółkę w Regionalną Grupę Detaliczną.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Delikatesy Cezar

Znajdujesz się na stronie, która zawiera wszystkie gazetki promocyjne sieci Delikatesy Cezar. Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszą ofertą to poszukaj jej na dole strony. Wydania aktualne umieszczamy na samej górze, natomiast gazetki archiwalne prezentowane są w dalszej kolejności.

Delikatesy Cezar to sieć handlowa z kategorii spożywczej, dlatego zdecydowana większość produktów w ofertach to właśnie żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Niekiedy promocje mają dodatkowe ograniczenia – obowiązują limity podczas zakupów lub do odblokowania niższej ceny wymagane jest kupienie określonej liczby produktów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Delikatesy Cezar to sieć, która nieustannie zachęca swoich klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Na ich łamach można znaleźć mnóstwo niesamowitych przecen. Rabaty dotyczą przede wszystkim produktów spożywczych, takich jak żywność i napoje. W gazetkach można znaleźć również artykuły chemiczne.

Oferty obowiązują przez 2 tygodnie i zazwyczaj liczą ok. 8 stron niesamowitych przecen. Dodatkowo co 2-3 tygodnie pojawiają się oferty liczące 2 strony, które również zawierają wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Delikatesy Cezar. W pierwszej kolejności umieszczamy oferty aktualne, a zaraz za nimi podane są wydania archiwalne. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Dodatkowo starsze oferty zaznaczamy specjalną grafiką. Są one potrzebne, gdyż umożliwiają porównywanie cen poszczególnych produktów i sprawdzanie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla osób korzystających z naszego serwisu przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań. Przede wszystkim masz możliwość przeglądania gazetek promocyjnych online. Oprócz tego możesz przybliżać ich wybrane strony. Taka opcja jest bardzo korzystna, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, gdyż często właśnie pod taką postacią znajdują się ważne warunki pozwalające na skorzystanie z promocji.

Gazetki promocyjne Delikatesy Cezar - ceny

Gazetki promocyjne Delikatesy Cezar - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Delikatesy Cezar. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Kiełbasy

 • kiełbasa góralska - 10,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 13,99 zł za kilogram
 • kiełbasa piknikowa - 15,99 zł za kilogram

Wędliny

 • pierś gotowana z indyka - 22,99 zł za kilogram
 • filet gotowany z kurczaka - 25,99 zł za kilogram
 • szynka bankietowa - 23,99 zł za kilogram

Nabiał

 • śmietana Zott - 2,19 zł za 200 mililitrów
 • kefir - 1,69 zł za 400 gramów
 • jogurt Jogobella - 1,09 zł za 100 gramów

Sery

 • ser żółty Serenada - 21,99 zł za kilogram
 • serek topiony Hochland - 3,99 zł za 180 gramów
 • twaróg wiejski Piątnica - 3,49 zł za 250 gramów

Warzywa i owoce

 • kiwi - 0,99 zł za sztukę
 • kapusta młoda - 3,99 zł za sztukę
 • arbuz - 3,99 zł za kilogram

Napoje

 • napój Frugo - 1,49 zł za 500 mililitrów
 • napój Tymbark - 1,59 zł za 500 mililitrów
 • napój Garden - 2,69 zł za 2 litry

Piwo

 • piwo Garage - 3,99 zł za 400 mililitrów
 • piwo Kasztelan - 2,29 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka - 9,99 zł za 4 x 500 mililitrów