Sieć sklepów Jula

Jula - promocje

Jula to sieć multimarketów, które w swojej ofercie posiadają unikalny zestaw wyselekcjonowanych artykułów niezbędnych do aktywnego spędzania wolnego czasu w domu czy w ogrodzie. Produkty ułatwiają codzienne czynności, ponadto są oryginalne, eleganckie i funkcjonalne. Asortyment Juli został przygotowany w taki sposób, aby ułatwić życie kreatywnym majsterkowiczom i fachowcom.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Jula?

Sieć przygotowuje dla swoich klientów specjalne oferty promocyjne, które w zależności od wydania – obowiązują 2 lub 3 tygodnie. Zawierają kilka, najczęściej 8 lub 12 stron atrakcyjnych przecen. Na łamach gazetek można znaleźć wiele produktów w niskich cenach. Z pewnością okażą się one idealne dla osób uwielbiających aktywnie spędzać czas. Oferty są przejrzyste, a przy każdym produkcie podana jest jego aktualna cena. Dzięki temu z pewnością nie przegapisz żadnego interesującego artykułu.

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Wręcz jej kartę podarunkową do sklepów Jula!

Karta podarunkowa to uniwersalny prezent dla każdego. Dzięki niej obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła samodzielnie wybrać swój prezent spośród 15 000 propozycji przygotowanych przez sieć Jula. Jest to idealny wybór dla osób, które uwielbiają spędzać aktywnie czas. Zakup karty jest bardzo prosty. Możesz ją nabyć w dowolnym multimarkecie Jula w Polsce. Produkt upoważnia do płatności w sklepie internetowym sieci oraz w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

O sieci Jula

Wywodząca się ze Szwecji Jula oferuje asortyment dla majsterkowiczów i fachowców z branży budowlanej. Oferowane produkty można podzielić na kilka głównych kategorii, m.in.: narzędzia, maszyny, elektryka, oświetlenie czy farby. W Juli znajdziemy także artykuły niezbędne w ogrodzie czy podczas naprawy samochodu.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Jula

Głównym zadaniem postawionym przez sieć Jula jest ułatwianie życia kreatywnym majsterkowiczom, fachowcom oraz wszystkim osobom lubiącym aktywnie spędzać czas. Sklepy oferują atrakcyjne towary w przystępnych cenach. Dla swoich klientów sieć tworzy gazetki promocyjne, które obowiązują przez 2-3 tygodnie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Jula zawierają zazwyczaj 8 lub 12 stron licznych promocji i przecen. Na każdej stronie znajduje się kilka produktów, które można kupić w atrakcyjnych cenach. Są to okazje, po które warto wybrać się do sklepu. Gazetki przedstawiają różnorodne artykuły, wśród których znajdują się zarówno produkty przeznaczone do domu, jak i do ogrodu. Wśród licznych okazji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie udostępniamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Jula. Na samym początku zamieszczamy wydania aktualne, a dopiero później oferty archiwalne. Zaznaczamy je jednak wyraźną grafiką, aby niemożliwe było pomylenie ich z tymi obowiązującymi w danym momencie. Takie zestawienie gazetek pomaga porównać ceny oraz sprawdzić, jakie produkty najczęściej zostają przecenione w sklepach Jula.

Wszystkie gazetki staramy się dodawać na bieżąco, aby klienci od razu mogli zapoznać się z najnowszymi przecenami. Przy każdej ofercie zamieszczamy daty jej obowiązywania, żeby planowanie zakupów stało się łatwiejsze.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi ofertami sieci Jula możesz przejrzeć gazetki promocyjne sklepu na naszej stronie. Wystarczy, że wybierzesz aktualne wydanie i będziesz mógł sprawdzić, jakie produkty są teraz przecenione. Ponadto masz możliwość powiększenia każdej strony, co pomaga odczytać szczegóły zapisane mniejszym drukiem znajdujące się przy poszczególnych ofertach. Możesz również zapoznać się z gazetkami archiwalnymi, mimo że umieszczone w nich przeceny są już nieaktualne.

Na naszej stronie znajduje się wyszukiwarka, z której proponujemy skorzystać, gdy chcesz w szybki sposób znaleźć artykuły w atrakcyjnych cenach. Wpisz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu i poczekaj, aż system sam znajdzie dla Ciebie te informacje. Ponadto możesz podać swoją lokalizację – wtedy podpowiemy, w których sklepach znajdujących się w Twojej okolicy są liczne promocje.

Gazetki promocyjne Jula - ceny

Gazetki promocyjne Jula - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Jula. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Kosiarki

 • kosiarka do trawy - 699 zł za sztukę
 • kosiarka elektryczna - 299 zł za sztukę
 • akumulatorowa kosiarka do trawy - 799 zł za sztukę

Urządzenia

 • glebogryzarka - 269 zł za sztukę
 • przyrząd do czyszczenia płytek - 99 zł za sztukę
 • wykaszarka - 579 zł za sztukę

Odzież

 • szorty robocze męskie - 49,99 zł za parę
 • t-shirt męski - 24,99 zł za sztukę
 • rękawice robocze - 8,99 zł za parę

Narzędzia

 • taczka - 64,99 zł za sztukę
 • sekator - 39,99 zł za sztukę
 • szpadel - 28,99 zł za sztukę

Narzędzia do podlewania

 • bęben na wąż - 349 zł za sztukę
 • zraszacz ogrodowy - 39,99 zł za sztukę
 • szybkozłączka - 6,99 zł za sztukę

Grille i akcesoria

 • grill węglowy - 179 zł za sztukę
 • grill gazowy - 299 zł za sztukę
 • stół roboczy z półką - 349 zł za sztukę

Krzesła

 • krzesło campingowe - 24,99 zł za sztukę
 • leżak - 29,99 zł za sztukę
 • łóżko ogrodowe - 399 zł za sztukę