Aktualne gazetki Makro 17.06

Informacje o Makro
Makro

Makro - promocje

Makro to wiodąca firma zajmująca się zaopatrywaniem przedsiębiorców i spełnianiem oczekiwań klientów. Poprzez wiele lat działalności sieć zyskała dużą wiedzę i zdobyła doświadczenie, co przekłada się na jej obecne sukcesy. Makro doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakich produktów potrzebują konsumenci i właśnie te artykuły stara się umieszczać na swoich sklepowych półkach. Ponadto sieć przygotowuje atrakcyjne przeceny, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Makro?

Sieć przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty, które znajdują się w gazetkach promocyjnych. Za każdym razem można znaleźć wiele ich wydań, co pozwala mieć pewność, że podczas robienia zakupów w sklepach Makro można trafić na wiele różnych promocji. Liczba stron pojawiająca się w gazetkach nie jest jednoznacznie określona. Niekiedy oferty posiadają tylko kilka stron, a innym razem liczba ta wynosi nawet ponad 20.

Marki własne Makro

Sieć nie tylko gwarantuje klientom liczne przeceny, ale także oferuje produkty marek własnych. Oznacza to, że poszczególne artykuły można spotkać wyłącznie w sklepach Makro. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.

Jeśli chcesz przyrządzić pyszne danie to sprawdź produkty marki Makro Chef. Podobny asortyment zapewniają Makro Premium oraz Makro Professional. Marka Aro powstała specjalnie dla mniejszych sklepów i punktów małej gastronomii. Połączenie wszystkiego, co najlepsze znajdziesz w marce Fine Life. Z kolei Rioba została stworzona z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w kawiarniach, restauracjach itd. Jako ostatnią markę własną sieci Makro należy wyróżnić markę Sigma, która zapewnia kompleksowe rozwiązania dla biur.

O sieci Makro

Makro Cash & Carry, to niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni, których oferta kierowana jest do właścicieli firm. Warunkiem skorzystania z oferty sklepów jest posiadanie karty klienta, wydawanej wyłącznie osobom prowadzącym biznes. Hale Makro są lokalizowane głównie na obrzeżach dużych miast - m.in. w Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu czy Warszawie. Sieć rozwija marki własne, dostępne tylko w jej asortymencie (Aro, Rioba czy Sigma).

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Makro

Makro każdego dnia stara się spełniać oczekiwania klientów podczas dostarczania na półki najbardziej pożądanych przez nich produktów. W sklepach sieci można znaleźć wiele różnorodnych artykułów spożywczych, a także biurowych, które przydają się nie tylko w pracy, ale także podczas wykonywania codziennych czynności. Makro zapewnia swoim klientom możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki sieci Makro pojawiają się bardzo często i licznie. W jednym czasie dostępnych jest kilka ofert, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. Oferty są przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w tych sklepach. Ilość stron w gazetkach nie jest ściśle określona. Niekiedy oferty posiadają tylko kilka stron promocji, a innym razem ich liczba wynosi ponad 20.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Makro. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś nie przegapił żadnej oferty. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, które zaznaczamy wyraźną grafiką. To odróżnia je od gazetek obowiązujących aktualnie. U nas możesz zapoznać się także z gazetkami nieaktualnymi, ponieważ chcemy dać Ci możliwość porównania cen i sprawdzenia, jakie produkty najczęściej zostają przecenione w sklepach Makro. Ponadto przy każdej ofercie zamieszczamy daty jej obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz poznać najnowsze propozycje przygotowane przez Makro to wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz interesującą Cię gazetkę. Po kliknięciu w nią będziesz mógł ją przejrzeć. Oprócz tego masz możliwość powiększenia każdej strony, co ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy ofertach, nawet tych zapisanych małym druczkiem. Pamiętaj, że to właśnie tam mogą być ukryte warunki skorzystania z danej promocji, dlatego nie omijaj żadnych zapisów znajdujących się w gazetkach promocyjnych.

Zależy Ci na szybkim wyszukaniu przecenionych produktów? Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, która podpowie Ci, gdzie zrobisz zakupy najtaniej. Masz możliwość wpisać w nią nazwę szukanego artykułu, sklepu bądź swoją lokalizację, a system sam wskaże pożądane przez Ciebie informacje. Gwarantujemy, że zrobisz zakupy zgodnie z najbardziej z atrakcyjnymi ofertami.

Gazetki promocyjne Makro - ceny

Gazetki promocyjne Makro - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Makro. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Owoce

 • limonki - 7,99 zł za 6 sztuk
 • winogrona - 6,99 zł za kilogram
 • maliny - 4,99 zł za kilogram

Warzywa

 • pomidory - 2,99 zł za kilogram
 • brokuł - 2,99 zł za sztukę
 • papryka - 4,99 zł za 500 gramów

Ryby

 • łosoś atlantycki - 59,99 zł za kilogram
 • pstrąg sałatkowy wędzony - 6,99 zł za 250 gramów
 • koreczki śledziowe - 10,99 zł za 480 gramów

Mięso

 • łopatka wieprzowa - 10,99 zł za kilogram
 • kurczak zagrodowy - 11,99 zł za kilogram
 • noga z kaczki - 22,99 zł za kilogram

Nabiał

 • mleko łowickie - 2,29 zł za litr
 • ser żółty Mlekpol - 4,59 zł za 250 gramów
 • ser Valbon - 5,85 zł za 180-200 gramów

Sosy

 • musztarda Prymat - 0,99 zł za 180-185 gramów
 • majonez Hellmann's - 6,45 zł za 650 mililitrów
 • ketchup Kotlin - 5,69 zł za 950 gramów

Kawy

 • kawa mielona Tchibo Family - 4,89 zł za 250 gramów
 • kawa ziarnista Dallmayr - 29,99 zł za kilogram
 • kawa ziarnista Lavazza - 32,49 zł za kilogram