Kapusta - znajdziesz w 43 aktualnych gazetkach promocyjnych

Kapusta od lat jest nieodłącznym elementem naszej rodzimej kuchni. Chętnie jemy ją zasmażaną, w postaci bigosu, w zupach, a także jako nadzienie pierogów lub pasztecików. Dietetycy przekonują, że po kapustę powinniśmy sięgać jak najczęściej, bo jest niskokaloryczna, wspomaga procesy trawienne ...

, a także jest świetnym źródłem błonnika i składników mineralnych. Zawiera też dużo beta- karotenu oraz witaminy C. Eksperci w szczególności polecają kapustę kiszoną, która korzystnie wpływa na nasz układ odpornościowy i florę bakteryjną jelit. Kapusta znajduje się na twojej liście zakupów? Sprawdź gdzie kupisz kapustę najtaniej!

Stale przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najkorzystniejszych cenach. Kapusta to słowo wyszukane w 662 gazetkach, w tym 43 to gazetki ważne, a 619 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej kapusta znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem kapusta została odnaleziona ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst