Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę dorsz do powiadomień!

Dorsz - znajdziesz w 15 aktualnych gazetkach promocyjnych

Wyjątkowy smak, delikatny zapach i niewielka liczba ości – to wszystko sprawia, że dorsz należy do ulubionych ryb Polaków. Występuje w Morzu Bałtyckim, jednak większość dostępnych nad Wisłą okazów pochodzi z północnej części Oceanu Atlantyckiego. Dietetycy polecają włączenie dorsza do jadłosp ...

isu, bo jest to ryba zdrowa i niskokaloryczna – w 100 gramach znajduje się zawiera 82 kcal. Jest także bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, a przy tym zawiera niewiele cholesterolu. Mięso dorsza bogate jest też w selen, potas, fosfor i magnez. Masz ochotę na rybę? Sprawdź, w którym sklepie kupisz dorsza w atrakcyjnej cenie.

Bez przerwy przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najkorzystniejszych cenach. Dorsz to słowo wyszukane w 404 gazetkach, w tym 15 to gazetki aktualne, a 389 to oferty archiwalne. Najczęściej dorsz występuje w gazetkach sieci Lidl. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem dorsz została odnaleziona 17 sierpnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst