Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Czekolady - znajdziesz w 88 aktualnych gazetkach promocyjnych

Uwielbiają ją dzieci i dorośli… Powstaje z miazgi kakaowej, tłuszczu i mleka – mowa oczywiście o czekoladzie. Jest tak popularna, że doczekała się swojego święta. Międzynarodowy Dzień Czekolady obchodzony jest 7 lipca, jednak w Polsce świętujemy trochę wcześniej – 12 kwietnia. W sklepach znaj ...

dziemy różne jej gatunki: deserową, mleczną, białą, gorzką, a nawet… różową. Mleczna czekolada jest dosyć kaloryczna – w 100 gramach zawiera ponad 530 kalorii. Osoby dbające o linię powinny wybierać gorzką czekoladę, czyli taką która zawiera przynajmniej 65-70% kakao. W sklepach dostępne są też czekolady z różnymi dodatkami: orzechami, bakaliami, owocami czy alkoholem.

Na bieżąco przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w najatrakcyjniejszych cenach. Czekolady to słowo odnalezione w 1774 gazetkach, w tym 88 to gazetki obowiązujące, a 1686 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej czekolady pojawia się w gazetkach sieci Makro. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem czekolady została wrzucona 21 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst