Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę cukier do powiadomień!

Cukier - znajdziesz w 36 aktualnych gazetkach promocyjnych

Cukier znany był już w czasach starożytnych. Obecnie produkowany jest z trzciny cukrowej lub buraków cukrowych. Ma szerokie zastosowanie w gastronomii – dodaje się go do ciast, deserów, napojów, drinków, a także dań wytrawnych. Wykorzystywany jest także do produkcji alkoholu, np. nalewek. Trz ...

eba jednak pamiętać, że cukier zawiera dużo kalorii. W 100 gramach produktu znajduje się ich prawie 400. Powinny unikać go osoby dbające o linię oraz te, które zmagają się np. z cukrzycą, nadciśnieniem czy innymi chorobami przewlekłymi. Chcesz kupić cukier? Sprawdź, który sklep oferuje ten produkt w najlepszej cenie!

Systematycznie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najlepszych cenach. Cukier to słowo wyszukane w 554 gazetkach, w tym 36 to gazetki ważne, a 516 to promocje archiwalne. Najczęściej cukier występuje w gazetkach sieci Makro. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem cukier została dodana 26 czerwca. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst