Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę chipsy do powiadomień!

Chipsy - znajdziesz w36aktualnych gazetkach promocyjnych

Paprykowe, bekonowe, solone, serowe czy octowe. Od lat królują na stołach podczas domówek czy wspólnego oglądania meczu. Mowa oczywiście o chipsach, czyli najpopularniejszej przekąsce. Tradycyjnie przygotowuje się je z cienko pokrojonych ziemniaków, które później obsmaża się w głębokim tłuszc ...

zu. Chipsy są wysokokaloryczne - 100 gramach produktu znajduje się nawet 500-550 kcal. W wielu sklepach dostaniemy także chipsy o obniżonej zawartości tłuszczu czy soli. Dostępne są także chipsy z batatów, buraków czy… jabłek. Szykujesz spotkanie z przyjaciółmi? Nie zapomnij o przekąskach. Sprawdź, w którym sklepie kupisz chipsy w promocyjnej cenie.

Systematycznie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najatrakcyjniejszych cenach. Chipsy to słowo znalezione w 817 gazetkach, w tym 36 to gazetki bieżące, a 777 to oferty archiwalne. Najczęściej chipsy pojawia się w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem chipsy została wrzucona 14 czerwca. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst