Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę cebula do powiadomień!

Cebula - znajdziesz w 25 aktualnych gazetkach promocyjnych

Cebula to nasze warzywo narodowe – choć często niedoceniane, warto pamiętać o niej w codziennej diecie. W sklepach możemy kupić różne rodzaje cebuli: żółtą, czerwoną, dymkę, szalotkę czy cukrową. Co ciekawe cebulę można jeść pod każdą możliwą postacią – świetnie smakuje na surowo, smażona, go ...

towana czy pieczona. Jest rewelacyjnym dodatkiem do sałatek, kanapek, zapiekanek czy ryb. Poza intensywnym smakiem, cebula wykazuje też wiele właściwości prozdrowotnych i zaliczamy ją do naturalnych antybiotyków. Cebula skutecznie pomaga w walce z przeziębieniem i kaszlem, a także stosowana jest w leczeniu ran i pęknięć skóry.

Ciągle przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w atrakcyjnych cenach. Cebula to słowo wyszukane w 408 gazetkach, w tym 25 to gazetki obowiązujące, a 383 to oferty archiwalne. Najczęściej cebula znajduje się w gazetkach sieci Selgros Cash&Carry. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem cebula została dodana 17 lipca. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst