Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Borówki - znajdziesz w 17 aktualnych gazetkach promocyjnych

Czy wiesz jak smakują borówki amerykańskie i czym się różnią od borówek czarnych, czyli jagód? Te pierwsze są zdecydowanie większe i posiadają słodszy smak, ale charakteryzuje je także więcej właściwości zdrowotnych. Dlatego jeżeli zależy Ci na spożywaniu zdrowych owoców – wybierz borówki ame ...

rykańskie. Pozytywnie wpływają na pracę oczu, ponieważ poprawiają wzrok. Ponadto zapobiegają nadciśnieniu, nowotworom, a także wspomagają pracę układu pokarmowego. Czy wymienione zalety przekonały Cię do spożywania borówek? Jeśli tak to sprawdź, gdzie kupisz je najtaniej!

Ciągle przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Borówki to słowo odnalezione w 392 gazetkach, w tym 17 to gazetki obowiązujące, a 375 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej borówki pojawia się w gazetkach sieci PSB Mrówka. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem borówki została wrzucona 18 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, włącz powiadomienia.

Rozwiń tekst