Biała Podlaska - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 35 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Biała Podlaska - sprawdź godziny otwarcia

no alt added

Biała Podlaska to stosunkowo duże miasto na wschodzie Polski. Znajduje się w nim kilkanaście atrakcyjnych sklepów oraz dwie większe galerie handlowe, czyli Centrum Handlowe Rywal oraz Metro Park. Warto przyjrzeć się zatem, jakie dokładnie sklepy znajdują się w Białej Podlaskiej i jakie oferują one promocje i rabaty dla swoich klientów.

Największe centra handlowe w Białej Podlaskiej

Największą galerią handlową w Białej Podlaskiej jest Centrum Handlowe Rywal. Znajduje się ono na ulicy Brzeskiej 27 i stanowi przyjazne miejsce do zrobienia różnorodnych zakupów. W galerii znajdują się drogerie takiej jak Hebe czy Natura, a także liczne sklepy odzieżowe jak np. Big Star, House, Diverse, Bytom, 4F czy CCC. Ponadto w galerii Rywal można zrobić zakupy spożywcze w Biedronce, a także skorzystać z usług znanych butików jubilerskich, takich jak YES, czy Briju. Ponadto, w galerii Rywal znajduje się sklep Empik. W galerii Rywal do dyspozycji klientów oddany został duży parking podziemny. Jest w niej także stosunkowo rozbudowany kompleks kinowy oraz kilka restauracji, m.in. pizzeria. Standardowo w galerii handlowej można także skorzystać z usług banków oraz operatorów komórkowych.

Oprócz galerii Rywal w Białej Podlaskiej znajduje się także galeria Metro Park. Znajduje się w niej m.in. sklep Bricoman, jeden z najlepszych sklepów sieciowych, jeśli chodzi o materiały budowlane. Poza sklepem Bricoman w galerii Metro Park można skorzystać z usług drogerii Rossman, sklepu spożywczego Carrefour oraz zjeść posiłek w restauracji McDonalds. Galeria Metro Park znajduje się przy ulicy Jana Sobieskiego III 14.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Białej Podlaskiej

W Białej Podlaskiej znajduje się wiele sklepów sieciowych znanych marek. Przede wszystkim jest to wspomniany już sklep Bricoman, zajmujący się sprzedażą materiałów budowlanych. Ponadto, w tym mieście działają także dwa sklepy RTV Euro AGD (jeden w galerii Rywal, drugi niedaleko galerii Metro House), czy dwa sklepy PSB Mrówka. Ponadto, w Białej Podlaskiej jest bardzo wiele sklepów spożywczych; jest kilka sklepów marki Biedronka, Kaufland, Lidl, Pepco, czy Stokrotka. Z sieciowych sklepów odzieżowych w Białej Podlaskiej znajdziemy m.in.

  • sklep Ryłko,
  • H&M,
  • Big Star,
  • House,
  • Diverse.

W artykuły dla dzieci zaopatrzymy się w natomiast w sklepie Smyk, a artykuły kosmetyczne dostaniemy w licznych drogeriach takich jak Rossman czy Hebe.

Baza sklepów z Białej Podlaskiej - sprawdź rabat

Liczne sklepy w Białej Podlaskiej oferują różnego rodzaju rabaty i promocje. Sklepy spożywcze oferują okresowe rabaty wskazane w wydawanych przez nie gazetkach. W Lidlu, czy Biedronce promocje często dotyczą ubrań, mięs, czy win, ale także pościeli, bielizny czy artykułów kuchennych. 

Rabaty oferują także sklepy odzieżowe, a także markety budowlane. W Empiku znajdziemy promocje na różnego rodzaju książki, filmy i gry komputerowe. W sklepie PSB Mrówka promocje dotyczą natomiast licznych produktów ogrodowych, a także m.in. pieców stalowych, pomp obiegowych czy grzejników aluminiowych.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Białej Podlaskiej

Najlepsze i aktualne promocje sklepów z Białej Podlaskiej zawarte są w gazetkach sklepów, takich jak Biedronka, Lidl, Kaufland czy Mrówka. Praktycznie każdy większy sklep sieciowy przewiduje rożnego rodzaju sezonowe promocje. Przed 1 listopada promocje często dotyczą artykułów na cmentarz, jak np. znicze, a przed Świętami Bożego Narodzenia ozdób choinkowych i świątecznych produktów kulinarnych. Warto zatem być na bieżąco i sprawdzać aktualne promocje w sklepach w Białej Podlaskiej.