Informacje o Patio Color
Patio Color

Patio Color - promocje

Patio Color to sieć, którą tworzą sklepy w całej Polsce. Jest to alternatywa wobec międzynarodowych sieci marketów. Spółka nastawiona jest na nieustanny rozwój, dlatego cały czas zwiększa liczbę swoich punktów detalicznych.

W ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości, natomiast w sklepach czeka na klientów profesjonalna obsługa. Te atuty sieci sprawiają, że na przestrzeni wielu lat działalności zyskała zaufanie ludzi i aktualnie jest ceniona wśród konsumentów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Patio Color?

Sieć przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, na łamach których konsumenci mogą znaleźć wiele niesamowitych produktów w naprawdę niskich cenach. Są one bogate w liczne przeceny, po które warto wybrać się do sklepów. Oferty nie pojawiają się regularnie, ale zazwyczaj obowiązują niepełny miesiąc i liczą 8 stron niesamowitych promocji. Wśród przecenionych artykułów występują różnorodne akcesoria potrzebne do użytku domowego. Dzięki tak szerokiej ofercie Patio Color z pewnością każdy znajdzie w tych sklepach coś idealnego dla siebie.

Marka Profit

W ofercie sieci można znaleźć markę Profit, która jest skierowana do osób interesujących się wysoką i stabilną jakością produktów za konkurencyjną cenę. Ponadto pod tą marką można znaleźć produkty ograniczające koszty, ale w żadnym stopniu nie obniżające jakości. Jest więc to idealna propozycja dla ludzi pragnących zyskać na budowie czy remoncie, a także dla szukających ofert, w których wartość zdecydowanie przewyższa cenę.

O sieci Patio Color

Patio Color to Ogólnopolska Sieć Detaliczna powstała w 1998 r. jako nowoczesna forma współpracy między hurtownikami, a zrzeszonymi z nimi detalistami, którzy dysponują potencjałem sklepów o różnej powierzchni. W ich posiadaniu jest również bogaty asortyment towarów. Sieć odpowiada na wszystkie potrzeby i pragnienia klientów, dlatego każdy z pewnością znajdzie w tych sklepach idealne dla siebie produkty. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną. Patio Color to firma dostępna w całej Polsce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Patio Color

Ta strona w całości została poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Patio Color. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak również oferty archiwalne. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci. Jeśli zależy Ci na zakupie wysokiej jakości artykułów w naprawdę niskich cenach to doskonale trafiłeś! Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami sieci, ponieważ niekiedy istotne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Patio Color nieustannie przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które zachęcają wyjątkowo niskimi cenami artykułów. Niestety oferty nie pojawiają się regularnie, dlatego zachęcamy, aby przed każdym wyjściem do sklepu tej sieci sprawdzać czy aktualnie obowiązuje jakaś gazetka promocyjna. Oferty najczęściej są dostępne przez niecały miesiąc i liczą 8 stron atrakcyjnych rabatów. Niekiedy pojawiają się jednostronne wydania z niesamowitą przeceną dotyczącą jednego produktu. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są przeceny dla klientów sieci Patio Color. Z tego powodu staramy się na bieżąco umieszczać gazetki promocyjne w naszym serwisie. W pierwszej kolejności znajdziesz oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki z ofertami aktualnymi. Wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz wiele możliwości dotyczących zapoznawania się z najnowszymi przecenami dostępnymi w sklepach sieci Patio Color. Przede wszystkim nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych, ponieważ masz możliwość przeglądania ich w wersji elektronicznej na naszej stronie. Ponadto możesz przybliżać dowolne strony znajdujące się w ofertach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane w gazetkach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Patio Color - ceny

Gazetki promocyjne sieci Patio Color - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Patio Color. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Kubki

 • kubek Royal - 21,90 zł za sztukę
 • kubek Renee - 2,90 zł za sztukę
 • kubek Diana - 7,29 zł za sztukę

Pojemniki

 • pojemnik dwukomorowy Click&Lock - 5,39 zł za sztukę
 • pojemnik śniadaniowy Snack Shot - 4,69 zł za sztukę
 • pojemnik z miarką Ravi - 10,90 zł za sztukę

Farby

 • emulsja do wnętrz Dulux - 57,87 zł za 2,5 litra
 • emalia akrylowa Dekoral - 23,87 zł za 0,5 litra
 • farba lateksowa Beckers - 67,90 zł za 2,5 litra

Oświetlenie

 • lampa podłogowa Benfica 2 - 69 zł za sztukę
 • lampka nocna Pablo - 67,90 zł za sztukę
 • lampa sufitowa Tiara - 139 zł za sztukę

Elektronarzędzia

 • wiertarka udarowa Brenar - 98,70 zł za sztukę
 • pilarka łańcuchowa Tryton - 299 zł za sztukę
 • wyrzynarka Higo - 119 zł za sztukę

Odzież

 • spodnie robocze 5-kieszeniowe - 99 zł za sztukę
 • bluza polarowa - 59 zł za sztukę
 • kurtka softshell - 124,90 zł za sztukę

Akcesoria kuchenne

 • przyprawnik Greno - 5,59 zł za sztukę
 • łyżka do gotowania z otworami - 6,19 zł za sztukę
 • dozownik do oliwy - 8,90 zł za sztukę