Aktualne gazetki Sekret Urody 17.07

Informacje o Sekret Urody
Sekret Urody

Sekret Urody - promocje

Jeśli zależy Ci na zakupie wysokiej jakości kosmetyków w atrakcyjnych cenach to dobrze trafiłeś! Właśnie takie produkty oferuje Sekret Urody. Jest to ogólnopolska sieć drogerii, której działania skupiają się na sprzedaży artykułów kosmetycznych, higienicznych, perfumeryjnych, a także drobnej chemii gospodarstwa domowego.

Sieć buduje swój program biznesowy na modelu franczyzy handlowej, co oznacza, że Sekret Urody przekazuje swoim partnerom wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat działalności. Oferta sieci skierowana jest przede wszystkim do właścicieli drogerii, którzy są zainteresowani poprawą rentowności prowadzonych przez nich sklepów, a także efektywnym wykorzystaniem asortymentu oraz wsparciem nie tylko marketingowym, ale również handlowym.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Sekret Urody?

Sekret Urody stara się jak najlepiej zaspokoić wszystkie pragnienia i potrzeby swoich klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowuje gazetki promocyjne. Są one przepełnione atrakcyjnymi ofertami, wśród których z pewnością każdy znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. Gazetki zazwyczaj obowiązują przez 2,5 tygodnia i liczą 8 stron niesamowitych przecen. W międzyczasie tworzone są także wydania, które są aktualne nawet przez kilka miesięcy. Liczba stron pojawiająca się w nich wynosi 60 bądź niekiedy nawet 120 stron atrakcyjnych promocji.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Sekret Urody

Sekret Urody to ogólnopolska sieć drogerii, która skupia pod swoim szyldem niezależne punkty drogeryjne. Zajmują się one sprzedażą produktów kosmetycznych, higienicznych, perfumeryjnych, a także drobnej chemii gospodarstwa domowego. Sieć oferuje swoim klientom liczne rabaty, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Wszystkie z nich dostępne są poniżej.

Co można znaleźć w gazetkach?

Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów Sekret Urody przygotowuje dla nich atrakcyjne propozycje cenowe, które umieszczane są w specjalnie przeznaczonych do tego gazetkach promocyjnych. Większość z nich obowiązuje przez 2,5 tygodnia i liczy 8 stron niesamowitych przecen. W międzyczasie pojawiają się jednak również wydania, które są aktualne przez wiele miesięcy. One z kolei zawierają 60 bądź nawet 120 stron promocji.

Na łamach gazetek można znaleźć wiele różnorodnych produktów, dzięki którym dbanie o skórę, cerę, włosy i paznokcie stanie się znacznie łatwiejsze. Oferty są zachowane w subtelnych kolorach, dzięki czemu sprawiają wrażenie bardzo przejrzystych, co ułatwia planowanie zakupów.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Sekret Urody. Wśród nich znajdują się zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Te drugie zaznaczone są jednak wyraźną grafiką, abyś nie pomylił ich z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Dodajemy je, żeby możliwe było porównanie cen i sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Wszystkie oferty staramy się dodawać na naszą stronę na bieżąco, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, co zapobiega przeoczeniu promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Staramy się jak najlepiej spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dlatego na naszej stronie zapewniamy wiele atrakcyjnych opcji. Jedną z nich stanowi internetowe przeglądanie gazetek promocyjnych. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami dostępnymi w sieci Sekret Urody. Kolejną możliwością przygotowaną dla konsumentów jest przybliżanie poszczególnych stron znajdujących się w ofertach. To niezwykle istotne rozwiązanie pomaga odczytać wszystkie szczegóły zapisane w katalogach.

Gazetki promocyjne Sekret Urody - ceny

Gazetki promocyjne sieci Sekret Urody - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Sekret Urody. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Pielęgnacja twarzy

 • płyn micelarny Garnier – 14,99 zł za 400 mililitrów
 • krem do twarzy Nivea – 12,99 zł za 100 mililitrów
 • maska do twarzy The Saem – 5,99 zł za 21 mililitrów

Pielęgnacja ciała

 • balsam do ciała Joanna – 8,99 zł za 500 mililitrów
 • mleczko do ciała Ziaja – 9,49 zł za 400 mililitrów
 • balsam do ciała Eveline – 11,99 zł za 400 mililitrów

Dezodoranty

 • dezodorant Dove - 9,99 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Old Spice – 11,99 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Nivea – 7,99 zł za 150 mililitrów

Pielęgnacja włosów

 • szampon do włosów Nivea – 10,99 zł za 400 mililitrów
 • suchy szampon Joanna – 9,99 zł za 200 mililitrów
 • mleczko do włosów Marion – 7,99 zł za 75 mililitrów

Koloryzacja włosów

 • farba do włosów Syoss – 16,99 zł za sztukę
 • farba do włosów Garnier – 9,99 zł za sztukę
 • farba do włosów Palette – 10,99 zł za sztukę

Higiena jamy ustnej

 • pasta do zębów Parodontax – 10,99 zł za 75 mililitrów
 • płyn do płukania jamy ustnej Listerine – 9,99 zł za 500 mililitrów
 • pasta do zębów Oral-B - 10,99 zł za 75 mililitrów

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Old Spice – 11,99 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Nivea – 7,49 zł za 250 mililitrów
 • żel pod prysznic Dove – 9,99 zł za 500 mililitrów