Aktualne gazetki PSB Mrówka 15.07

Informacje o PSB Mrówka
PSB Mrówka

PSB Mrówka - promocje

PSB Mrówka to sieć oferująca wiele różnorodnych produktów służących wyposażeniu domu. Klienci znajdą w sklepach przedmioty potrzebne do takich pomieszczeń, jak łazienka, kuchnia i pokoje. Asortyment składa się również z artykułów przeznaczonych do ogrodu, najwyższej jakości sprzętów AGD i gospodarstwa domowego oraz dekoracji. Jeśli jesteś na etapie urządzania swojego mieszkania to z pewnością w PSB Mrówka znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji na jego wykończenie.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSB Mrówka?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z zakupów przecenionych produktów, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Oferty pojawiają się często, a czas ich obowiązywania najczęściej wynosi dwa tygodnie. W tym samym momencie dostępnych jest kilka wydań, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wiele różnorodnych artykułów w niskich cenach. Liczba stron pojawiająca się w gazetkach wynosi najczęściej od 8 do 12. Oferty są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, co ułatwia planowanie zakupów.

Marki własne PSB Mrówka

Sieć prowadzi sprzedaż produktów marki własnej, które charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Oferta PSB Mrówka obejmuje ponad 100 pozycji katalogowych, wśród których znajduje się sporo artykułów dedykowanych wyłącznie kanałowi detalicznemu, czyli Mrówce. W jej sklepach produkty marek własnych są pozycjonowane głównie jako tzw. niska półka.

O sieci PSB Mrówka

Polskie Składy Budowlane, działające pod marką Mrówka, to samoobsługowe sklepy oferujące produkty dla domu i ogrodu. Pierwsze sklepy sieci powstały w roku 2002, a obecnie działa ich w całym kraju niemal 300. Oferta sklepu jest adresowana do klientów detalicznych, którzy w asortymencie znajdą m.in. drzwi, okna, a także narzędzia, takie jak klucze, obcęgi czy zszywacze i nitownice.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSB Mrówka

Budowa domu, a następnie jego urządzanie nie jest prostą sprawą. Aby prace stały się choć trochę łatwiejsze i przyjemniejsze warto zaopatrzyć się w produkty dobrej jakości. W tym celu można udać się do PSB Mrówka. Asortyment sieci składa się z różnorodnych artykułów potrzebnych do takich pomieszczeń, jak łazienka, kuchnia czy pokoje. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną.

Co można znaleźć w gazetkach?

Najlepsze propozycje cenowe sieci Mrówka umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które są przygotowywane specjalnie dla klientów marketu. Można w nich znaleźć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Oferty pojawiają się bardzo często, a czas ich obowiązywania wynosi najczęściej dwa tygodnie. W jednym momencie dostępnych jest kilka gazetek, dzięki czemu klienci mogą liczyć na mnóstwo niesamowitych ofert wybierając się na zakupy do sieci Mrówka. Liczba stron występująca w katalogach zazwyczaj waha się od 8 do nawet 12.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Mrówka. Staramy się dodawać je na bieżąco, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli zapoznawać się z przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Abyś ich nie pomylił to te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką. Umieszczamy je na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zależy nam na wygodzie klientów, dlatego przygotowaliśmy wiele rozwiązań ułatwiających konsumentom poszukiwanie najlepszych przecen. Jedną z nich jest możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Teraz nie musisz już posiadać papierowej wersji, aby się z nimi zapoznawać. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę. Ponadto masz okazję przybliżyć poszczególne strony ofert, dzięki czemu odczytasz informacje zapisane nawet najmniejszym drukiem. Jest to bardzo ważne, ponieważ często to właśnie tam znajdują się warunki skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne PSB Mrówka - ceny

Gazetki promocyjne PSB Mrówki - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSB Mrówki. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Meble ogrodowe

 • parasol stalowy - 167 zł za sztukę
 • fotel bujany - 695 zł za sztukę
 • fotel Galaxy - 147 zł za sztukę

Baseny i akcesoria

 • basen rozporowy - 107 zł za sztukę
 • basen - 89,75 zł za sztukę
 • materac dmuchany - 17,85 zł za sztukę

Grille

 • grill - 79,85 zł za sztukę
 • grill kulisty - 147 zł za sztukę
 • grill wahadłowy - 98,75 zł za sztukę

Pielęgnacja roślin

 • nożyce do trawy - 9,75 zł za sztukę
 • nożyce do żywopłotów - 25,87 zł za sztukę
 • podłoże do hortensji - 6,75 zł za 20 litrów

Naczynia

 • salaterka Daga - 7,89 zł za sztukę
 • wiaderko do lodu - 16,75 zł za sztukę
 • maselnica - 28,79 zł za sztukę

Wentylatory

 • wentylator na trójnogu - 198 zł za sztukę
 • wentylator podłogowy - 198 zł za sztukę
 • cyrkulator podłogowy - 129 zł za sztukę

Elektronarzędzia

 • szlifierka kątowa - 197 zł za sztukę
 • pilarka tarczowa - 257 zł za sztukę
 • wiertarko-wkrętarka - 217 zł za sztukę