Aktualne gazetki Chorten 21.02

Informacje o Chorten
Chorten

Chorten - promocje

Grupa Chorten została zawiązana dzięki współpracy różnych właścicieli sklepów spożywczych. Jej celem jest spełnienie wszystkich oczekiwań i potrzeb współczesnych klientów. Każdego dnia sieć stara się wzmacniać swoją pozycję na rynku, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność.

Chorten charakteryzuje się konkurencyjnymi cenami, dogodną lokalizacją sklepów oraz zawsze świeżymi produktami, które są codziennie dostarczane przez najlepszych dostawców. Ponadto sieć zapewnia profesjonalną kadrę dbającą o indywidualne traktowanie każdego klienta.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Chorten?

Sieć zapewnia swoim klientom atrakcyjne towary, z którymi konsumenci mogą się zapoznawać na łamach gazetek promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez dwa tygodnie. Pojawiają się w wydaniach jednostronnych, ale w jednym czasie można znaleźć wiele ofert, dzięki czemu klienci mają do dyspozycji kilka stron gazetek z wyjątkowymi artykułami. Wśród nich znajdują się różnorodne produkty, które są dostępne na co dzień w sklepach Chorten.

Marka własna Chorten

W sklepach Chorten dostępne są produkty marki własnej, która nazywa się „Z Podlaskiej Spiżarni”. Jej powstanie inspirowane było legendarnym smakiem tego regionu Polski. Artykuły nawiązują do wielokulturowości bogatych kulinarnych tradycji. Dzięki temu produkty tej marki są chętnie wybierane przez klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość, a także niską cenę.

O sieci Chorten

Chorten to grupa polskich sklepów spożywczych, która rozwinęła się w województwie podlaskim. Powstała w 2009 r. z inicjatywy 13 właścicieli, którzy pragnęli wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w biznesie. Postanowili się zrzeszyć, dzięki czemu mieli większe szanse na odpowiednie przygotowanie oferty dla współczesnego klienta. Początkowe działania grupy dotyczyły jedynie 20 sklepów, ale ta liczba na przestrzeni lat nieustannie się powiększała. Aktualnie firma posiada ponad 1760 placówek partnerskich w Polsce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Chorten

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Chorten. Ze względu, że jest to sklep z kategorii spożywczej to w ofertach najczęściej pojawiającymi się pozycjami są napoje oraz jedzenie. Jednak wszystkie przecenione produkty charakteryzują się wysoką jakością i naprawdę niskimi cenami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Chorten obowiązują zazwyczaj przez dwa tygodnie. W jednym czasie można znaleźć kilka ofert, dzięki czemu klienci mogą liczyć na mnóstwo niesamowitych rabatów. Gazetki zazwyczaj zawierają tylko jedną stronę atrakcyjnych promocji. Wśród przecenionych artykułów można znaleźć przede wszystkim żywność i napoje. Oferty są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest łatwe.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej prezentujemy wszystkie gazetki, jakie są przygotowywane przez sieć Chorten. Na samym początku znajdziesz wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, żebyś nie pomylił ich przypadkiem z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Oferty archiwalne pozostawiamy na naszej stronie, ponieważ to pozwala na porównanie cen produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce podana jest także data, kiedy dane promocje są aktualne.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby klientów, dlatego na naszej stronie udostępniliśmy opcję przeglądania gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji i zrobisz to internetowo. Ponadto możesz przybliżać wszystkie strony znajdujące się w gazetkach. Takie rozwiązanie pozwala odczytywać informacje zapisane drobnym drukiem przy poszczególnych ofertach.

Na naszej stronie możesz skorzystać również z wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego artykułu bądź nazwę sklepu, a system sam podpowie Ci te informacje. Dzięki remu zrobisz zakupy znacznie taniej. Możesz wpisać także swoją lokalizację – wtedy wyszukamy dla Ciebie najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Chorten - ceny

Gazetki promocyjne sieci Chorten - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Chorten. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2021 roku.

Piwo

 • piwo Tyskie - 10,99 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Tatra - 1,89 zł za 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,75 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • Coca-Cola - 4,99 zł za 1,5 litra
 • woda Nałęczowianka - 1,49 zł za 1,5 litra
 • sok Kubuś Immuno - 1,79 zł za 200 mililitrów

Nabiał

 • mleko Wiejskie Piątnica - 2,69 zł za litr
 • śmietana Polska Mlekovita - 2,69 zł za 400 gramów
 • jogurt pitny Activia - 2,85 zł za 300 gramów

Kawy i herbaty

 • kawa mielona Fort - 3,99 zł za 225 gramów
 • kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold - 17,99 zł za 200 gramów
 • herbata Herbapol - 3,99 zł za 20 torebek

Słodycze

 • ciastka Oreo - 3,49 zł za 176 gramów
 • czekolada Alpen Gold - 2,59 zł za 90 gramów
 • Chałwa Królewska Wedel - 1,99 zł za 50 gramów

Słone przekąski

 • chrupki Cheetos - 2,89 zł za 85 gramów
 • prażynki Przysnacki - 3,39 zł za 150 gramów
 • paluszki Lajkonik - 2,85 zł za 200 gramów

Lody

 • lody rożek Koral - 2,99 zł za 180 mililitrów
 • lody Oreo na patyku - 3,39 zł za 100 mililitrów
 • lody Carte D'Or - 8,88 zł za 750 mililitrów