Chorten - Gazetki promocyjne

https://chorten.com.pl/

Liczba gazetek: 0

Dodaj sklep Chorten do ulubionych

Chorten - promocje

Grupa Chorten została zawiązana dzięki współpracy różnych właścicieli sklepów spożywczych. Jej celem jest spełnienie wszystkich oczekiwań i potrzeb współczesnych klientów. Każdego dnia sieć stara się wzmacniać swoją pozycję na rynku, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność.

Chor ...

ten charakteryzuje się konkurencyjnymi cenami, dogodną lokalizacją sklepów oraz zawsze świeżymi produktami, które są codziennie dostarczane przez najlepszych dostawców. Ponadto sieć zapewnia profesjonalną kadrę dbającą o indywidualne traktowanie każdego klienta.</p> <p><strong>Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Chorten?</strong></p> <p>Sieć zapewnia swoim klientom atrakcyjne towary, z którymi konsumenci mogą się zapoznawać na łamach gazetek promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez dwa tygodnie. Pojawiają się w wydaniach jednostronnych, ale w jednym czasie można znaleźć wiele ofert, dzięki czemu klienci mają do dyspozycji kilka stron gazetek z wyjątkowymi artykułami. Wśród nich znajdują się różnorodne produkty, które są dostępne na co dzień w sklepach Chorten.</p> <p><strong>Marka własna Chorten</strong></p> <p>W sklepach Chorten dostępne są produkty marki własnej, która nazywa się „Z Podlaskiej Spiżarni”. Jej powstanie inspirowane było legendarnym smakiem tego regionu Polski. Artykuły nawiązują do wielokulturowości bogatych kulinarnych tradycji. Dzięki temu produkty tej marki są chętnie wybierane przez klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość, a także niską cenę.</p>Rozwiń tekst

O sieci Chorten

Chorten to grupa polskich sklepów spożywczych, która rozwinęła się w województwie podlaskim. Powstała w 2009 r. z inicjatywy 13 właścicieli, którzy pragnęli wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w biznesie. Postanowili się zrzeszyć, dzięki czemu mieli większe szanse na odpowiednie przygotowanie oferty dla współczesnego klienta. Początkowe działania grupy dotyczyły jedynie 20 sklepów, ale ta liczba na przestrzeni lat nieustannie się powiększała. Aktualnie firma posiada ponad 1760 placówek partnerskich w Polsce.

Lista sklepów Chorten

Zobacz wszystkie lokalizacje