Strona główna >Sklepy >Bricoman

Sieć sklepów Bricoman

Bricoman - promocje

Bricoman to hurtownia budowlana, która w swojej sprzedaży oferuje produkty niezbędne do remontu i budowy. Posiadają atrakcyjne ceny i możliwość zrobienia wygodnych zakupów. Swoje artykuły firma kieruje przede wszystkim do fachowców zajmujących się zawodowo budowaniem i remontowaniem, ale także do klientów indywidualnych, pragnących samodzielnie wykończyć swoje mieszkania.

Co można znaleźć w gazetkach Bricomana?

Gazetki promocyjne Bricomana nie pojawiają się regularnie, dlatego nie zawsze można skorzystać z zamieszczanych w nich ofert. Zazwyczaj obowiązują przez ponad dwa tygodnie i zawierają kilka stron atrakcyjnych promocji i przecen. Można w nich znaleźć przede wszystkim artykuły potrzebne do budowy i remontu domu. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu wszystkie promocje są dobrze widoczne i z pewnością zostaną zauważone przez klientów.

Znane marki w Bricoman

W sieci Bricoman znajdziesz wiele znanych marek, które oferują wysokiej jakości artykuły budowlane i remontowe. W tych sklepach kupisz przede wszystkim produkty takich firm, jak Ferro, Fiskars, Georgiel, Imperial, Samson, Śnieżka i wiele innych. Firma Bricoman gwarantuje, że prezentowane przez nią oferty są idealne nie tylko dla osób wykonujących prace budowlane fachowo, ale również dla laików.

O sieci Bricoman

Bricoman to sieć francuskich sklepów-składów posiadających w swojej ofercie produkty niezbędne do remontu i budowy. Należy do Groupe Adeo, a jego nazwa nawiązuje do hasła „zrób to sam”. Wśród klientów Bricomana znajdują się zarówno fachowcy zajmujący się remontami i budową zawodowo, jak i indywidualni klienci kupujący produkty dla własnej potrzeby. Sieć sklepów można znaleźć w takich krajach, jak Polska, Francja, Hiszpania czy Włochy. Pracuje w nich ponad 8 200 pracowników, co świadczy o tym, że Bricoman jest wysoko rozwiniętą siecią.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Bricoman

Na tej stronie przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne oferowane przez sieć Bricoman. Możesz znaleźć na ich łamach wiele atrakcyjnych produktów, które szczególnie przydadzą się, jeśli jesteś na etapie budowy, wykańczania bądź remontu swojego domu czy mieszkania. Asortyment firmy składa się z różnorodnych artykułów, dlatego skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do fachowców.

Co można znaleźć w gazetkach?

Niestety gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Bricoman nie pojawiają się regularnie. Przez to trzeba być bardzo czujnym i cierpliwie sprawdzać oferty, aby trafić na jak najlepsze okazje. Gazetki obowiązują zazwyczaj przez ponad dwa tygodnie i zawierają wiele atrakcyjnych produktów, które ułatwiają remont czy wykańczanie domu. Dużą zaletę ofert tej sieci stanowi przejrzystość. To sprawia, że klientom łatwiej jest się po nich poruszać i sprawniej mogą odnaleźć interesujące promocje.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Bricoman. Zależy nam, aby klienci mogli zapoznać się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Oprócz wydań aktualnych na naszej stronie znajdziesz także gazetki archiwalne. Zachowujemy je w razie, gdybyś chciał sprawdzić najczęściej występujące w ofertach produkty. Dzięki nim możliwe staje się również porównywanie cen poszczególnych artykułów. Nie martw się, że pomylisz wydania aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla klientów sieci Bricoman przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań ułatwiających zapoznawanie się z najnowszymi przecenami dostępnymi na półkach tych sklepów. Przede wszystkim oferujemy możliwość internetowego przeglądania gazetek, dzięki czemu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby poznać ciekawe rabaty. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w gazetkach. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ umożliwia zapoznawanie się z informacjami zapisanymi drobnym drukiem. Zachęcamy do czytania tych szczegółów, ponieważ często to właśnie w taki sposób opisywane są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Bricoman - ceny

Gazetki promocyjne Bricoman - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Bricoman. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Elektronarzędzia

 • młotowiertarka Bosch - 499 zł za sztukę
 • szlifierka kątowa DeWalt - 649 zł za sztukę
 • pilarka ukosowa Evolution - 1199 zł za sztukę

Odzież

 • spodnie robocze - 99 zł za sztukę
 • krótkie spodenki robocze - 65 zł za sztukę
 • kask ochronny - 19,90 zł za sztukę

Kotły i ogrzewacze

 • kocioł gazowy Cerapur - 3230 zł za sztukę
 • kocioł peletowy Biopellet Pro - 7999 zł za sztukę
 • elektryczny ogrzewacz wody Ecofix - 248 zł za sztukę

Gresy

 • gres szkliwiony Apulia Gold - 59 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony Apulia Beige - 59 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony 2.0 Granito Schwarz - 57 zł za metr kwadratowy

Zaprawy

 • zaprawa klejowa Ceresit - 60,95 zł za 22,5 kilograma
 • zaprawa klejowa Atlas - 20,95 zł za 22,5 kilograma
 • zaprawa murarska Weber - 11,95 zł za 25 kilogramów

Panele

 • panel podłogowy Dąb Sangria - 16,97 zł za metr kwadratowy
 • panel podłogowy Dąb Borneo - 49,97 zł za metr kwadratowy
 • panel podłogowy Manhattan Stone - 57 zł za metr kwadratowy

Farby

 • farba Magnat - 72,95 zł za 2,5 litra
 • farba Jedynka - 54,95 zł za 10 litrów
 • farba Śnieżka - 72,95 zł za 11,5 litra