Informacje o Blue stop
Blue stop

Blue stop - promocje

Blue stop stanowi propozycję dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które są świadome korzyści działania w grupie, ale jednocześnie cenią sobie niezależność w prowadzeniu biznesu i możliwość realizowania własnych zadań. Na rynku drogeryjno-chemicznym w Polsce panuje bardzo duża konkurencja, dlatego poszczególnym firmom coraz trudniej jest się wybić. Blue Stop poradziło sobie z tym bez problemu, ponieważ realizuje skuteczną obronę polskiego handlu wobec zagranicznej konkurencji. Ponadto sieć przekonuje do siebie klientów licznymi przecenami, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Blue Stop?

Gazetki promocyjne Blue Stop pojawiają się kilka razy w miesiącu. Liczba stron dostępna w nich nie zawsze jest taka sama. Zazwyczaj jest ich tylko kilka, ale mimo to na łamach gazetek można znaleźć wiele ciekawych i atrakcyjnych propozycji w naprawdę niskich cenach. Oferty są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze. Na łamach katalogów można znaleźć wiele różnorodnych artykułów chemicznych, takich jak kosmetyki czy środki przeznaczone do dbania o czystość. W ofertach pojawiają się również liczne akcesoria i karmy dla zwierząt.

O sieci Blue stop

Historia sieci Blue Stop związana jest z rokiem 1995, kiedy powstała spółka akcyjna Delko. Jej założycielami byli właściciele hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków z całej Polski. Firma nieustannie się rozwijała, dzięki czemu w szybkim tempie zajęła silną pozycję na rynku. Przez cały czas poszukuje nowych rozwiązań biznesowych, co przyczyniło się do ugruntowania pozycji również w sektorze detalicznym. Aby jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów Delko postanowiła uruchomić własną sieć sklepów lifestylowo-drogeryjnych o nazwie Blue Stop.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Blue stop

Na tej stronie dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci Blue Stop. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zależy klientom na możliwości zrobienia tanich zakupów, dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznawania się z najnowszymi propozycjami przygotowanymi przez tę sieć. Blue Stop bez problemu poradziło sobie z przebiciem się na rynek drogeryjno-chemiczny, co świadczy o profesjonalizmie tej firmy.

Co można znaleźć w gazetkach?

Blue Stop, podobnie jak inne sklepy działające w różnych branżach przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne. Są one bogate w różnorodne przeceny i rabaty, dzięki którym robienie zakupów z pewnością staje się przyjemniejsze. Oferty pojawiają się kilka razy w miesiącu, ale nie są dostępne regularnie. Liczba stron występująca na ich łamach również nie jest ściśle określona. Najczęściej gazetki liczą kilka stron niesamowitych przecen. Na każdej z nich można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów. Wśród nich znajdują się przede wszystkim artykuły chemiczne, a także akcesoria i karma dla zwierząt.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Blue Stop. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zachowujemy, żeby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz je z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Gazetki archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką, więc od razu zauważysz, że zamieszczane w nich przeceny nie są już dostępne w sklepach.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dawniej, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowywanymi przez sklepy musiałeś posiadać papierowe wersje gazetek promocyjnych. Teraz możesz skorzystać z naszej strony, gdzie istnieje możliwość przeglądania ofert online. Ponadto udostępniamy opcję, która pozwala na przybliżanie stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu możesz odczytać wszystkie informacje dotyczące produktów, nawet te zapisane drobnym drukiem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie w takiej formie pojawiają się warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Blue stop - ceny

Gazetki promocyjne sieci Blue stop - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Blue stop. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Mydła

 • mydło szare - 3,35 zł za 200 gramów
 • mydło w płynie - 4,29 zł za 160 gramów
 • płyn do kąpieli - 6,35 zł za litr

Dezodoranty

 • antyperspirant Rexona - 8,55 zł za 150 mililitrów
 • antyperspirant Axe - 11,99 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Bond - 6,89 zł za 100 mililitrów

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Fa - 7,49 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Adidas - 8,99 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic STR8 - 9,99 zł za 400 mililitrów

Pasty do zębów

 • pasta do zębów Blend-a-med - 6,39 zł za 100 mililitrów
 • pasta do zębów Parodontax - 11,49 zł za 75 mililitrów
 • pasta do zębów Aquafresh - 8,75 zł za 75 mililitrów

Odświeżacze powietrza

 • odświeżacz powietrza Flip - 4,19 zł za 150 gramów
 • odświeżacz powietrza Air Wick - 6,89 zł za 300 mililitrów
 • odświeżacz powietrza Ambi Pur - 11,99 zł za 300 mililitrów

Papiery toaletowe

 • papier toaletowy Velvet - 8,99 zł za 10 rolek
 • papier toaletowy Regina - 4,65 zł za 4 rolki
 • papier toaletowy Lambi - 13,99 zł za 10 rolek

Środki czystości

 • płyn do mycia naczyń Fairy - 7,99 zł za 430 mililitrów
 • płyn do mycia naczyń Ludwik - 7,59 zł za 750 mililitrów
 • balsam do mycia naczyń Frosch - 5,79 zł za 500 mililitrów