Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę schab do powiadomień!

Schab - znajdziesz w 28 aktualnych gazetkach promocyjnych

Schab to mięso z tuszy wieprzowej. Doskonale nadaje się zarówno do smażenia i pieczenia jak i wędzenia. W sklepach dostaniemy zarówno mięso z kością, jak i bez. W kuchni polskiej tradycyjnie przygotowuje się pieczony schab z dodatkiem suszonych moreli lub śliwek. Wybornie smakuje również dus ...

zony - z dodatkiem leśnych grzybów i suszonych pomidorów. Popularne są także rolady. Najczęściej przygotowywaną potrawą są jednak kotlety schabowe. Eksperci zdradzają, że sekretem idealnie kruchego mięsa jest wcześniejsze namoczenie go w mleku z cebulą. Szukasz schabu w atrakcyjnej cenie? Sprawdź, w którym sklepie go kupisz!

Non stop przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najkorzystniejszych cenach. Schab to słowo odnalezione w 782 gazetkach, w tym 28 to gazetki bieżące, a 754 to promocje archiwalne. Najczęściej schab znajduje się w gazetkach sieci Makro. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem schab została odnaleziona 23 czerwca. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst