ABC - Gazetki promocyjne

https://sklepyabc.pl/

Liczba gazetek: 0

Dodaj sklep ABC do ulubionych

ABC - promocje

Dla wielu osób ABC to najbliższy, osiedlowy sklep spożywczy. Taki charakter sieci znajduje odzwierciedlenie także w gazetkach promocyjnych, które są publikowane zazwyczaj co dwa tygodnie. Dominują tu produkty spożywcze, często te które nazwalibyśmy artykułami pierwszej potrzeby.

omonaznalewgazetkachpromocyjnychabc">Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych ABC?</h2> <p>Zazwyczaj gazetki promocyjne ABC mają od 4 do 8 stron, co sprawia, że promocje obejmują zazwyczaj maksymalnie kilkadziesiąt różnych produktów. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że czasami są to naprawdę korzystne oferty, a przeceny potrafią osiągać poziom 40-50 procent.</p> <p>Sieć uwzględnia w swoich promocjach kalendarz świąt oraz innych ważnych wydarzeń. Dlatego przed świętami znajdziemy w nich produkty dedykowane nadchodzącym wydarzeniom, ale dotyczy to przede wszystkim artykułów spożywczych. Niewątpliwą zaletą ABC jest fakt, że wiele sklepów sieci jest otwartych także w niedziele niehandlowe.</p>Rozwiń tekst

O sieci ABC

ABC to sieć, którą tworzą właściciele niezależnych sklepów spożywczych. Koncepcja opiera się na zapewnieniu spójnej oferty, we wszystkich ponad 8.500 sklepach działających pod szyldem ABC, uwzględniając jednocześnie, że poszczególnymi sklepami zarządzają różni właściciele. Organizatorem współpracy jest Eurocash, potentat na rynku hurtowej i detalicznej sprzedaży spożywczej w Polsce. Od roku 2012, w wybranych sklepach ABC można skorzystać z oferty "Mini Bistro", czyli kącików gastronomicznych, wyposażonych m.in. w ekspresy do kawy.

Lista sklepów ABC

Zobacz wszystkie lokalizacje