Informacje o Avita
Avita

Avita - promocje

Avita to sieć sklepów, dla których najważniejsze jest dobro i zadowolenie klientów. Dostarczają starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. W ofercie znajdują się nie tylko świeże owoce i warzywa pochodzące z najlepszych upraw w Polsce oraz za granicą, ale także inna żywność i różnego rodzaju napoje. Avita gwarantuje pieczywo dostarczane prosto z piekarni oraz wypieki, które powstają na miejscu. Ponadto w sklepach znajdziesz świeże mięso i wędliny. Asortyment sieci składa się również z artykułów chemicznych i akcesoriów potrzebnych w codziennym życiu.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Avita?

Sieć zapewnia swoim klientom szeroki wybór różnorodnych produktów. Towarzyszy im wysoka jakość oraz niespotykane promocyjne ceny. Najbardziej atrakcyjne oferty umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które najczęściej obowiązują przez tydzień. Zazwyczaj liczą 8 stron wyjątkowych przecen. Na ich łamach możesz znaleźć wiele różnych produktów, które na co dzień dostępne są w asortymencie sieci. Promocji podlegają nie tylko produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne – jeśli to właśnie na nich Ci zależy to szukaj ich na ostatnich stronach gazetek. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach Avita.

O sieci Avita

Avita to sieć handlowa, która została utworzona na przełomie lat 1995/1996. Działalność bardzo szybko się rozwijała, dzięki czemu nieustannie zdobywała nowych, zadowolonych klientów. To pozwoliło firmie wypracować silną pozycję na rynku, którą zajmuje do tej pory. W 2005 r. powołano spółkę Nasze Sklepy Avita. Jej główną misję stanowiło tworzenie nowatorskiego modelu współdziałania jednostek handlu detalicznego na terenie całej Polski. Wszystkie działania, jakich podejmowała się sieć okazywały się dużym sukcesem. Aktualnie Avita może się pochwalić wieloma placówkami zlokalizowanymi w całym kraju.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Avita

Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Avita. Na początku prezentujemy aktualne gazetki, dopiero za nimi znajdują się te, które przestały już obowiązywać. Avita to sklep z kategorii spożywczej, w związku z czym w ofertach dominują produkty spożywcze oraz napoje. Niektóre promocje mogą się charakteryzować specyficznymi warunkami, np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu. Z tego powodu warto dokładnie sprawdzać adnotacje znajdujące się przy poszczególnych ofertach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Avita nieustannie przygotowuje gazetki promocyjne dla swoich klientów. Charakteryzują się dużą różnorodnością produktów w naprawdę niskich cenach. Oferty zazwyczaj obowiązują przez tydzień i najczęściej liczą ok. 8 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. W gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Oferty są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest szybkie, sprawne i przyjemne. Gazetki jak najbardziej pomagają w planowaniu i robieniu zakupów w sklepach sieci Avita.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci Avita. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Zależy nam na tym, ponieważ wiemy jak ważne są przeceny dla konsumentów. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Dzięki tym drugim możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te oferty, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Ponadto starsze gazetki zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi przygotowywanymi przez sieć Avita. Możesz nie tylko je przeglądać online, ale także przybliżać ich wybrane strony. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane w ofertach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem. Zachęcamy do dokładnego czytania takich informacji, ponieważ często to właśnie w nich ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Avita - ceny

Gazetki promocyjne sieci Avita - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Avita. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka z Bobrownik - 35,99 zł za kilogram
 • szynka konserwowa - 18,99 zł za kilogram
 • szynka zapiekana na maśle - 29,99 zł za kilogram

Kiełbasy i parówki

 • kiełbasa głogowska - 18,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 16,99 zł za kilogram
 • parówki Berlinki - 4,99 zł za 250 gramów

Nabiał

 • kefir Piątnica - 1,49 zł za 330 mililitrów
 • jogurt pitny Activia - 2,99 zł za 300 gramów
 • mleko Piątnica - 2,89 zł za litr

Mrożonki

 • zupa Hortex - 4,99 zł za 450 gramów
 • frytki Aviko - 6,99 zł za 600 gramów
 • Onion Rings Aviko - 6,29 zł za 450 gramów

Napoje

 • napój Pepsi - 4,49 zł za 850 mililitrów
 • napój Hortex - 3,59 zł za 1,75 litra
 • sok Tarczyn - 1,89 zł za 300 mililitrów

Piwo

 • piwo Łomża - 2,59 zł za 500 mililitrów
 • piwo Kasztelan - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Somersby - 4,49 zł za 500 mililitrów

Słodycze

 • ciastka Łakotki - 2,99 zł za 168 gramów
 • cukierki Mamba - 4,99 zł za 150 gramów
 • ciastka Krakuski - 2,99 zł za 201 gramów