Aktualne gazetki API Market 23.06

Informacje o API Market
API Market

API Market - promocje

API Market to polska sieć, której asortyment składa się przede wszystkim z produktów spożywczych. W ofercie można znaleźć także napoje i drobne artykuły chemiczne. O wysokiej jakości sprzedawanych produktów świadczy ciężka praca i zaangażowanie pracowników, a także doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat działalności.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych API Market?

Sieć zachęca swoich klientów do korzystania ze specjalnie przygotowanych ofert, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one co tydzień i liczą kilka stron różnorodnych przecen. Ich liczba zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Na łamach gazetek można znaleźć produkty spożywcze, w tym także napoje, a nawet artykuły chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów.

API Market dba o środowisko!

Jeśli zależy Ci na ekologicznych zakupach to sklep API Market z pewnością jest idealną propozycją dla Ciebie. Sieć angażuje się w różnorodne akcje, jak np. zbieranie folii, makulatury czy baterii. Istotne jest dla niej odzyskiwanie surowców wtórnych, a dbanie o środowisko API Market zawsze stawia na pierwszym miejscu. Kupując produkty z oferty tych sklepów możesz być pewny, że nie szkodzisz ekologii.

O sieci API Market

API Market to polska firma, która posiada swoje sklepy zlokalizowane w centrach miast lub na terenie osiedli w województwie mazowieckim. Pierwszy sklep powstał w 2001 r. w Wołominie. Od tamtego czasu sieć bardzo się rozwinęła, ponieważ otworzyła swoje kolejne punkty, a o jej sukcesie świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Asortyment API Market liczy do 20 000 pozycji, wśród których znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze i artykuły chemiczne. Sklep posiada bogatą ofertę wędlin, mięsa i nabiału, a także warzyw i owoców. W ofercie sieci znajdują się również stoiska alkoholowe, gdzie można znaleźć trunki pochodzące z całego świata.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci API Market

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci API Market. Na samym początku zawsze wyświetlamy oferty aktualne, a dopiero po nich umieszczamy wydania archiwalne. API Market to sklep z kategorii spożywczej, dlatego w gazetkach promocyjnych dominują żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć API Market charakteryzują się przejrzystością i starannością. Na ich łamach znajduje się wiele przecenionych produktów. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale w ofertach można znaleźć również artykuły chemiczne.

Gazetki zazwyczaj obowiązują ok. tygodnia i liczą kilka stron atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Jeśli lubisz robić zakupy w sklepach tej sieci to koniecznie sprawdzaj regularnie gazetki promocyjne, aby być na bieżąco ze wszystkimi rabatami.

Jakie oferty prezentujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne są przeceny dla wszystkich klientów sieci API Market. Z tego powodu staramy się na bieżąco dodawać gazetki promocyjne na naszą stronę, aby konsumenci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Oferty są dostępne poniżej. W pierwszej kolejności znajdziesz wydania aktualne, a zaraz za nimi podane są gazetki archiwalne. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki. Starsze oferty zaznaczamy specjalną grafiką. Pozostawiamy je w serwisie, żeby możliwe było porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć API Market. Już teraz nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że przejrzysz je online korzystając z tego serwisu. Ponadto masz możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów charakteryzujących się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne API Market - ceny

Gazetki promocyjne Api - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Api. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka klasyczna - 29,99 zł za kilogram
 • bekon - 23,99 zł za kilogram
 • pasztet ciechanowski - 9,99 zł za kilogram

Mięso

 • filet z indyka - 17,99 zł za kilogram
 • boczek surowy - 12,99 zł za kilogram
 • ćwiartka z kurczaka - 5,99 zł za kilogram

Warzywa

 • pomidory malinowe - 3,49 zł za kilogram
 • cukinia - 2,49 zł za kilogram
 • kalafior - 2,49 zł za sztukę

Sery

 • ser gouda - 16,99 zł za kilogram
 • ser królewski - 22,99 zł za kilogram
 • ser Favita - 3,39 zł za 270 gramów

Nabiał

 • mleko Łaciate - 2,29 zł za litr
 • jaja ekologiczne - 8,88 zł za 10 sztuk
 • jogurt Zott - 2,29 zł za 370 gramów

Piwo

 • piwo Warka - 2,29 zł za 500 mililitrów
 • piwo Hardmade - 3,49 zł za 400 mililitrów
 • piwo Tyskie - 2,39 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • napój Hortex - 1,99 zł za litr
 • napój energetyczny N-Gine - 1,49 zł za 250 mililitrów
 • woda Veroni Mineral - 0,99 zł za 1,5 litra