Aktualne gazetki Topaz 14.07

Informacje o Topaz
Topaz

Topaz - promocje

Topaz to polska sieć handlowa z kategorii sklepów spożywczych. Z tego powodu jej asortyment składa się przede wszystkim z jedzenia i napojów. Na półkach można znaleźć również artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Topaz oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Najlepsze okazje umieszczane są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Topaz?

Topaz proponuje swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych ofert znajdujących się w specjalnie przeznaczonych do tego gazetkach. Pojawiają się one najczęściej co dwa tygodnie i zazwyczaj liczą ok. 20 stron. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. To one zajmują najwięcej miejsca, dlatego z pewnością znajdziesz wiele jedzenia i napojów w atrakcyjnych cenach. Ponadto w ofertach znajdują się artykuły chemiczne oraz akcesoria przeznaczone do dekoracji domu czy produkty szkolne. Gazetki są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste.

Marka własna sieci Topaz

Topaz posiada markę własną, która obejmuje ponad 300 produktów wysokiej jakości. Charakteryzują ją niskie ceny, dzięki czemu klienci mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy na zakupach w tej sieci. Artykuły są chętnie wybierane przez klientów, co świadczy o tym, że spełniają oczekiwania konsumentów.

O sieci Topaz

Topaz to polska sieć handlowa, która działa na terenie wschodniej i centralnej Polski. Podstawowymi produktami na półkach sklepowych są produkty spożywcze znanych producentów, ale również marek własnych. Sieć Topaz posiada własny zakład rozbioru drobiu, ciastkarnie pod szyldem „Natalia i Szymon” oraz markę „Od Szymona”, która zaopatruje sklep w wędliny czy alkohol. Firma zainwestowała również w galerię handlową, stacje benzynowe oraz stworzyła własne punkty gastronomiczne „Top Drive” i browar „Brofaktura”.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Topaz

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Topaz. W pierwszej kolejności umieszczone zostały gazetki aktualne, a następnie oferty archiwalne. Topaz należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach promocyjnych znajdziesz żywność oraz napoje, w tym również alkohole. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert. Niekiedy, aby skorzystać z promocji trzeba kupić określoną ilość danego artykułu.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Topaz?

Topaz zachęca swoich klientów do dokładnego czytania gazetek promocyjnych, które są przepełnione atrakcyjnymi przecenami. Oferty pojawiają się co dwa tygodnie i najczęściej liczą ok. 20 stron niesamowitych rabatów. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale pojawiają się także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria do domu. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi, a to z kolei pomaga przy planowaniu i robieniu zakupów w sklepach tej sieci.

Jakie oferty prezentujemy?

W naszym serwisie możesz zapoznać się ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi, jakie przygotowuje sieć Topaz. Staramy się dodawać je na bieżąco, ponieważ wiemy, jak ważne są przeceny dla klientów. Na samej górze umieszczone zostały wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, gdy przestają obowiązywać, ponieważ dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Przy wszystkich gazetkach podana jest data ich obowiązywania, dlatego nie musisz się martwić, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie możesz bez problemu przeglądać wszystkie gazetki promocyjne sieci Topaz. Jest to niezwykle wygodna opcja, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, aby poznać najnowsze przeceny. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy produktach. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi, gdyż istotne informacje często charakteryzują się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Topaz - ceny

Gazetki promocyjne sieci Topaz - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Topaz. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Mięso

 • karkówka wieprzowa bez kości - 9,99 zł za kilogram
 • boczek wieprzowy bez żeber - 13,99 zł za kilogram
 • udziec wołowy bez kości - 27,99 zł za kilogram

Wędliny

 • polędwica sopocka - 1,19 zł za 100 gramów
 • szynka bukowa - 1,89 zł za 100 gramów
 • szynka z kotła - 2,19 zł za 100 gramów

Warzywa

 • marchew - 2,09 zł za kilogram
 • pieczarki - 3,19 zł za kilogram
 • kapusta pekińska - 3,19 zł za sztukę

Owoce

 • mandarynki - 6,29 zł za kilogram
 • borówki - 3,99 zł za kilogram
 • cytryny - 8,39 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa na kiju wędzona - 2,79 zł za 100 gramów
 • kiełbasa parówkowa - 1,39 zł za 100 gramów
 • kiełbasa zwyczajna - 1,89 zł za 100 gramów

Napoje

 • napój Tymbark - 1,69 zł za 500 mililitrów
 • napój Pepsi - 1,99 zł za 250 mililitrów
 • woda Żywiec Zdrój - 1,59 zł za 1,5 litra

Piwo

 • piwo Kasztelan - 1,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,69 zł za 500 mililitrów
 • piwo Żubr - 2,49 zł za 500 mililitrów