Strona główna >Produkty >Spożywcze >Ryby

Aktualne promocje na Ryby w gazetkach reklamowych

Strona
1

Najlepsze promocje na wybrany produkt w kategorii Ryby

ryby - ciekawostki o produkcie

Ryby stanowią najliczniejszą i najbardziej zróżnicowaną grupę kręgowców. O ich popularności świadczy fakt, że są łatwo dostępne, na rynku panuje ich szeroki wybór, a ponadto posiadają wiele właściwości odżywczych i zdrowotnych. Powinny trafiać na nasze talerze przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, ponieważ zapobiegają wielu chorobom i wspomagają pracę organizmu ludzkiego. Ich spożywanie zaleca się również dzieciom już po skończeniu pierwszego roku życia. Ryby zapobiegają m.in. miażdżycy, alergiom i nowotworom. Sprawdź, w których sklepach kupisz najtaniej swoje ulubione gatunki!

Bez przerwy przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w atrakcyjnych cenach. Najczęściej ryby pojawia się w gazetkach sieci Lidl. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Najważniejsze informacje o rybach

Ryby królują na naszych stołach nie tylko w okresie świątecznym, ale i na co dzień. Ze względu na liczne właściwości zdrowotne warto spożywać ryby kilka razy w tygodniu. Choć nie należą one do najtańszych produktów, na ryby promocja pojawia się regularnie w wielu sklepach. Sprawdź, gdzie kupić ryby w promocji i jakie dania z nich przyrządzisz.

Ceny ryb są bardzo rozpięte, ze względu na gatunek ryby, którą chcemy zakupić. Najtańsze śledzie czy szprotki kupimy już w cenie kilkunastu złotych za kg. Kiedy w sklepach jest na ryby promocja, cena kształtuje się nawet poniżej 10 zł/kg. Już za kilkanaście złotych za kilogram możemy kupić także flądrę czy pangę. Za popularne na naszych stołach dorsze i okonie zapłacimy od 30 do 50 zł za kilogram. Najdroższe ryby to łosoś i węgorz - ich koszt może wynieść nawet około 100 zł za kilogram. Zanim udamy się do sklepu, warto sprawdzić gdzie jest promocja na ryby.

Ryby powinny być jedną z podstawą zdrowej i zbilansowanej diety. Ich regularne spożycie dostarcza wielu cennych składników odżywczych, przede wszystkim kwasów omega-3.  W rybach znajdują się także witaminy A, D, E i B. Ryby to źródło białka i składników mineralnych, dlatego dietetyce zalecają spożycie ryb nawet 3 razy w tygodniu. Wiele osób ogranicza spożycie ryb ze względu na ich wysoką cenę zakupu. Okazuje się jednak, że na ryby promocja w sklepach pojawia się bardzo często. Dzięki temu ich cena jest porównywalna z kosztem zakupu mięsa czy dań warzywnych. Jeśli interesuje Cię na ryby promocja - Gazetkowo oferuje szeroki dostęp do atrakcyjnych ofert cenowych.

Najpopularniejsze zastosowania ryb w kuchni

Ryby możemy wykorzystać przede wszystkim do dań obiadowych. Świetnie sprawdzi się do tego filet z dorsza, który można kupić w atrakcyjnych cenach na stoiskach handlowych w Kauflandzie. Płaty wędzonego łososia możemy dodać do przekąsek imprezowych, takich jak tortille, czy sałatki. Wędzona makrela jest podstawą pysznej pasty rybnej. Ryby doskonale komponują się z takimi produktami spożywczymi jak makarony, ziemniaki czy warzywa. Popularne dania na naszych stołach to także ryby w occie lub oleju (karp, śledź).

Gdzie kupić ryby w promocji?

Okresem, kiedy w wielu sklepach dominuje na ryby promocja, jest sezon świąteczny. Wówczas zakupimy wiele ryb sezonowych w atrakcyjnych cenach. W sprzedaży znajduje się m.in. karp w Biedronce w okazyjnej cenie. W dyskontach takich jak Lidl promocja na ryby trwa jednak cały rok. Planujesz zakupić ryby? Gdzie w promocji znajdziesz najlepsze ceny? Warto śledzić aktualne gazetki i oferty, ponieważ sklepy zmieniają oferty cenowe. Ryby mrożone możesz przechowywać wiele tygodni, co sprawia, że można wykorzystać je w późniejszym czasie.