Masło - Produkty

Masło - gazetki

Treść dla osób pełnoletnich
E.Leclerc
NOWA!
product preview arrow
17.06 - 22.06
Treść dla osób pełnoletnich
E.Leclerc
NOWA!
product preview arrow
11.06 - 22.06
Treść dla osób pełnoletnich
Delikatesy Centrum
NOWA!
product preview arrow
13.06 - 19.06
Strona
1
no alt added

masło - ciekawostki o produkcie

Masło to jeden z podstawowych produktów spożywczych, który znajdziemy w niemal każdym domu. Powstaje z mleka krowiego, owczego lub koziego. Wyróżniamy kilka gatunków masła: ekstra, śmietankowe, wyborowe, delikatesowe czy stołowe. Różnią się między sobą procesem otrzymywania, zawartością soli, a w rezultacie konsystencją i smakiem. W ofercie wielu sklepów znajdziemy też masło bez laktozy. Masło zawiera dużo witaminy A, D i E. Dietetycy podkreślają jednak, że jest bardzo kaloryczne i zawiera dużo cholesterolu, dlatego stosować należy je z rozwagą. Sprawdź, gdzie kupisz masło w atrakcyjnej cenie.

Ciągle przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w super cenach. Najczęściej masło występuje w gazetkach sieci Gazetkowo - Pomoc. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Więcej informacji o promocjach na masło

Masło to jadalny tłuszcz wytwarzany w sposób naturalny - od pokoleń gości na polskich stołach. Ma zazwyczaj kremowy lub jasnożółty kolor, można je zrobić samodzielnie w domu. Właściwości masła doceniane są w kuchni: jest ono często wykorzystywane do smażenia, pieczenia, a także smarowania pieczywa i przygotowywania różnych kremów.

Jeśli chcesz nabyć ten produkt w niskiej cenie, poszukaj masła w promocjach - znajdziesz je w wielu marketach.

Najważniejsze informacje o maśle

Masło wytwarzane jest ze śmietany mleka krowiego. W jego składzie znajdziemy najczęściej 82% tłuszczu mlecznego. Nie powinno być ono spożywane w nadmiarze, ponieważ zawiera duże ilości nasyconych kwasów tłuszczowych, które nie są korzystne dla zdrowia.

Często słyszy się, że masło ma negatywny wpływ na organizm, ale to nie do końca prawda: tłuszcze, które występują naturalnie w tym produkcie spożywczym, są znacznie mniej szkodliwe niż utwardzane tłuszcze roślinne. Jedzenie masła w małych ilościach jest wskazane, ponieważ to źródło substancji odżywczych pozytywnie wpływających na kondycję jelit.

W obecnych czasach cena tego produktu spożywczego jest często czynnikiem, który decyduje o zakupie masła. Gdzie w promocji nabyć tego typu żywność?

Najpopularniejsze zastosowanie masła w kuchni

Wybierając się do sieci handlowych, gdzie promocje na masło często się pojawiają, dobrze jest przemyśleć, jak dużej ilości tego tłuszczu potrzebujesz i do czego. Sprzyja to oszczędzaniu.

W kuchni najczęściej wykorzystujemy masło do przygotowywania pysznych wypieków: ciast i ciasteczek. Stosowane jest ono również do wyrabiania kremów i mas, a także robienia polew. Niektórzy smażą na nim jajka.

W poszukiwaniu promocji na masło, Gazetkowo przedstawi Ci aktualne oferty z różnych marketów.

Gdzie kupić masło w promocji?

Jeśli nie wiesz, gdzie kupić masło w promocji, sięgnij po gazetki centrów handlowych. Z ich pomocą porównasz ceny tego produktu, co ułatwi Ci znalezienie tych najniższych.

Twój Market w promocji na masło proponuje nabycie 3 sztuk, by zapłacić mniej. Korzystną ofertę ma również Kaufland - duże obniżki cen z pewnością przyciągają klientów. Dla osób zainteresowanych tańszym masłem w promocji, Gazetkowo przygotowało informacje o najlepszych okazjach.