Strona główna >Produkty >Spożywcze >Łosoś

Najlepsze promocje na wybrany produkt w kategorii Łosoś

Aktualne promocje na Łosoś w gazetkach reklamowych

Strona
1

łosoś - ciekawostki o produkcie

Łosoś to jedna z najbardziej uniwersalnych ryb, która doskonale smakuje w niemal każdej formie - zarówno na surowo, gotowana, smażona, jak i pieczona. To m.in. nieodzowny składnik sushi, a także idealny dodatek do makaronów czy sałatek.

Łosoś jest doceniany także z uwagi na zawartość wielu cennych dla człowieka składników. Każda 100-gramowa porcja świeżej ryby dostarcza niemal 20 gramów białka i ponad 13 gramów tłuszczów (zarówno jednonienasyconych, jak i wielonienasyconych).

Stale przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Najczęściej łosoś występuje w gazetkach sieci Makro. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, włącz notyfikacje.

Więcej informacji o promocjach na łososia

Najważniejsze informacje o łososiu

Łosoś jest jedną z najczęściej kupowanych ryb. Choć nie należy do najtańszych produktów, o jego popularności decyduje smak oraz cenne walory zdrowotne. Warto zaopatrzyć się w zapas tej pysznej ryby, szczególnie jeżeli dostępna jest z rabatem. Wiele osób zastanawia się, gdzie promocja na łososia będzie najbardziej korzystna, przyjrzyjmy się więc ofertom wybranych sieci handlowych. Najpopularniejsze gatunki łososia to łosoś norweski oraz bałtycki - ryby te mogą być hodowlane, ale często można kupić również łososia dzikiego. Jest to źródło białka, ale i witamin typu B12, A czy D oraz minerałów: wapnia i potasu. Łosoś zawiera w sobie także kwasy tłuszczowe omega-3 oraz omega-6, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Łosoś to doskonały, zdrowszy zamiennik mięsa.

Najpopularniejsze zastosowanie łososia w kuchni

Ta popularna ryba jest dodatkiem wielu smacznych dań, które możemy przyrządzić na każdy posiłek. Łosoś może być składnikiem pożywnej sałatki, przygotowanej na lunch do pracy, doskonale smakuje również pieczony wraz z warzywami i sosem lub gotowany na parze wraz z ryżem i dodatkami. W sezonie letnim rybę można nawet grillować, z kolei wędzony łosoś idealnie nada się do kolorowych kanapek. Ta pyszna ryba doskonale pasuje jako składnik wielu dań, sprawdźmy więc, gdzie kupić łososia w promocji, tak by cieszyć się smakiem i walorami zdrowotnymi za niską i przystępną cenę na każdą kieszeń.

 Gdzie kupić łososia w promocji?

Lidl - promocja na łososia pojawia się tutaj dosyć często. Sklep oferuje świeży filet z tej ryby, którego cena uzależniona jest od wagi - można ją sprawdzić bezpośrednio na produkcie. Za 100 gram łososia zapłacimy tu średnio kilka złotych. Rabaty na łososia można sprawdzić w ulotkach tej sieci handlowej. Najlepsza promocja na łososia? Gazetkowo najszybciej udostępnia informacje o nowych rabatach, dlatego znajdziesz je, przeglądając aktualną ofertę. Niska cena za tę rybę to prawdziwa okazja. Każdy wie, jak pyszną rybą jest łosoś - promocja nie zdarza się więc zbyt często. W poszukiwaniach najlepszej ceny warto wziąć pod uwagę również sklepy Auchan i Carrefour - tutaj często znajdziemy specjalne stoiska, na których można zakupić różnorodne świeże ryby, w tym łososia w promocji.