Aktualne gazetki Market Point 22.04

Informacje o Market Point
Market Point

Market Point - promocje

Market Point to sieć sklepów stanowiąca nowy standard w branży ogólnospożywczej. Firma stara się każdego dnia wychodzić naprzeciw klientom, dlatego jej usługi i oferowane produkty łączą w sobie wysoką jakość z niewiarygodnie niskimi cenami. Codziennie sieć ulepsza swoje propozycje, dzięki czemu w bardzo szybkim czasie zdobyła zaufanie konsumentów. Aktualnie cieszy się dużą popularnością, ale nadal próbuje usatysfakcjonować odwiedzających ją klientów. Z tego powodu przygotowuje specjalne oferty promocyjne, dzięki którym zakupy stają się nie tylko tańsze i szybsze, ale przede wszystkim przyjemniejsze.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Market Point?

Sieć nieustannie myśli o swoich klientach, co można zauważyć w jej działaniach. Jednym z nich jest przygotowywanie gazetek promocyjnych, dzięki którym konsumenci mogą kupić produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie i liczą ok. 12 stron niesamowitych przecen.

Dodatkowo pojawiają się gazetki liczące 7-8 stron. Są one zazwyczaj aktualne przez 3-4 tygodnie. Market Point bardzo się stara, aby klienci wyszli ze sklepów zadowoleni. Właśnie z tego powodu dba o to, żeby przez cały czas były dostępne gazetki promocyjne zawierające atrakcyjne propozycje cenowe.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Market Point

Poniżej umieszczone są wszystkie gazetki promocyjne Market Point. Sieć stanowi nowy standard w branży ogólnospożywczej. Jej charakter sprawia, że znajdziesz tutaj z pewnością wiele produktów spożywczych w atrakcyjnych cenach.

Sieci zależy na zadowoleniu konsumentów, dlatego każdego dnia dokłada wszelkich starań, by klienci wychodzili z jej sklepów usatysfakcjonowani. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanemu asortymentowi, świeżym artykułom oraz stosunkowo niskim cenom.

Co można znaleźć w gazetkach?

Aby jak najbardziej spełnić oczekiwania klientów Market Point przygotowuje dla nich gazetki promocyjne, które są bogate w wiele różnorodnych propozycji. Zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie i najczęściej liczą 12 stron niesamowitych przecen. Niektóre wydania zawierają tylko 7 bądź 8 stron, ale to nie oznacza, że jest w nich mało rabatów.

W międzyczasie pojawiają się również oferty, które są aktualne przez 3-4 tygodnie i liczą ok. 7 czy 8 stron. Na każdej z ich stron znajduje się jeden przeceniony produkt. Dzięki tak dużej ofercie promocyjnej klienci sieci Market Point mogą być pewni, że w sklepach zawsze będą na nich czekały atrakcyjne przeceny.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne Market Point. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej dostępne są wszystkie oferty tej sieci. Na samej górze znajdziesz wydania aktualne, a zaraz za nimi umieszczone są gazetki archiwalne.

Pozostawiamy je na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania, a dodatkowo gazetki archiwalne oznaczane są specjalną grafiką, żeby klienci nie pomylili ich z wydaniami obowiązującymi w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Szybkie zapoznawanie się z przecenami to coś, co konsumenci lubią najbardziej. Zdając sobie z tego sprawę przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych rozwiązań, dzięki którym poznawanie aktualnych promocji staje się znacznie łatwiejsze. Na naszej stronie możesz przeglądać gazetki online. To oznacza, że nie potrzebujesz papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami.

Ponadto możesz przybliżać poszczególne strony znajdującej się w ofertach. Jest to niezwykle istotna opcja, ponieważ często ważne informacje są zapisywane małym drukiem. Dzięki naszemu rozwiązaniu bez problemu możesz je odczytać.

Gazetki promocyjne Market Point - ceny

Gazetki promocyjne sieci Market Point - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Market Point. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w marcu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka weselna - 21,99 zł za kilogram
 • polędwica rarytas - 27,99 zł za kilogram
 • schab nie ze wsi - 22,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Ementaler - 20,99 zł za kilogram
 • ser Gouda bez laktozy - 16,99 zł za kilogram
 • ser Włoszczowski - 18,99 zł za kilogram

Nabiał

 • serek homogenizowany Piątnica - 1,65 zł za 150 gramów
 • śmietana Łaciata 18% - 2,29 zł za 330 gramów
 • margaryna Śniadaniowa - 2,65 zł za 450 gramów

Ryby

 • filet z dorsza czarniaka - 17,99 zł za kilogram
 • łosoś irlandzki Suempol - 8,99 zł za 100 gramów
 • filety z makreli w sosie Lisner - 4,79 zł za 170 gramów

Słodycze

 • bombonierka Amoretta - 18,99 zł za 280 gramów
 • czekolada Nussbeisser - 4,49 zł za 100 gramów
 • ciastka Jeżyki - 3,79 zł za 140 gramów

Kawy

 • kawa mielona MK Cafe - 8,99 zł za 250 gramów
 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 15,99 zł za 200 gramów
 • kawa ziarnista Woseba - 18,99 zł za 500 gramów

Napoje

 • sok Fortuna - 2,99 zł za litr
 • napój Hortex - 2,99 zł za 1,75 litra
 • napój Pepsi - 4,29 zł za 1,5 litra