Aktualne gazetki Frac 18.05

Informacje o Frac
Frac

Frac - promocje

Frac to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, której nazwa pochodzi od nazwiska rodziny będącej właścicielami tej firmy. Asortyment sieci jest bardzo szeroki, ale składa się przede wszystkim z produktów spożywczych, w tym także z napojów alkoholowych i bezalkoholowych. W ofercie można znaleźć również artykuły chemiczne i kosmetyczne. Firma jest sponsorem klubu PKS Kolping Frac Jarosław, który występuje w Superlidze stanowiącej najwyższą klasę rozgrywkową tenisa stołowego w naszym kraju.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Frac?

Frac proponuje swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych przecen zamieszczanych w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one ok. tygodnia i liczą 4 strony, na których pojawiają się produkty w wyjątkowych cenach. Niekiedy oferty są aktualne przez równy tydzień, a innym razem nawet przez 10 dni. Szybko zmieniające się promocje pozwalają na dostępność dużej ilości przecenionych artykułów w przeciągu miesiąca.

Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci. Stare ceny zapisane są małym drukiem, a ponadto są przekreślone, natomiast nowe od razu rzucają się w oczy, ponieważ mają duże rozmiary. Na początku każdej gazetki znajdują się produkty spożywcze, a dopiero później umieszczane są artykuły chemiczne.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Frac

Frac to sklep z kategorii spożywcze, w związku z czym w gazetkach promocyjnych większość ofert stanowi żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Niekiedy przeceny dotyczą także artykułów chemicznych. Sieć prezentuje swoim klientom kilka gazetek w przeciągu miesiąca. Zazwyczaj czas ich obowiązywania wynosi ok. tygodnia.

Co można znaleźć w gazetkach?

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Frac liczą 4 strony promocji i przecen. Na każdej z nich można odnaleźć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Nie są one podzielone na poszczególne kategorie, ale zazwyczaj jako pierwsze pojawiają się produkty mięsne oraz warzywa i owoce. Na końcu gazetki umieszczane są napoje, również alkohole, a także artykuły chemiczne i akcesoria do sprzątania.

Gazetki sieci Frac są bardzo przejrzyste, ponieważ ich tło stanowi kolor biały. Na takiej barwie dobrze widoczne są wszystkie aktualne ceny produktów, które są zapisane na czerwono. Dzięki temu z pewnością każdy zauważy poszczególne przeceny. Dodatkowo przy produktach znajdują się jego dawne, skreślone ceny. Dzięki temu można porównać koszt artykułów i sprawdzić, ile zaoszczędzimy kupując dany przedmiot w promocji.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Frac. Na początku znajdują się aktualne gazetki, a za nimi wydania archiwalne. Zostały one zaznaczone wyraźną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie z ofertami obowiązującymi do tej pory. Wszystkie gazetki staramy się dodawać na bieżąco, aby klienci mogli zapoznać się z nimi już w momencie ich wejścia w życie.

Przy każdej gazetce promocyjnej dodajemy również daty jej obowiązywania. Z pewnością ułatwi to planowanie i robienie zakupów. Dzięki temu widzisz, przez jaki czas będzie obowiązywała dana promocja.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie masz możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci Frac. Ponadto każdą oglądaną stronę możesz powiększyć. Pomaga to odczytywać szczegóły zamieszczane przy ofertach. Niektóre promocje mają specyficzne warunki – np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu. Dlatego zachęcamy do dokładnego sprawdzania adnotacji przy przecenach.

Dodatkową opcją znajdującą się na naszej stronie jest możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego produktu, sklepu bądź nawet Twoją lokalizację, a system sam podpowie Ci potrzebne informacje!

Gazetki promocyjne Frac - ceny

Gazetki promocyjne sieci Frac - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Frac. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu/sierpniu 2019 roku.

Mięso i wędliny

 • karkówka - 14,99 zł za kilogram (przeceniona z 16,99 zł)
 • indyk na parze Tarczyński - 31,99 zł za kilogram (przeceniony z 39,99 zł)
 • szynka klasyczna Olewnik - 27,99 zł za kilogram (przeceniona z 39,99 zł)

Nabiał

 • masło extra OSM Łowicz - 3,99 zł za 200 gramów (przecenione z 6,99 zł)
 • mleko polskie 2% Mlekovita - 1,99 zł za 1 litr (przecenione z 2,99 zł)
 • jogurt naturalny Primo - 0,99 zł za 180 gramów (przeceniony z 1,35 zł)

Sery

 • ser włościański Sanex - 16,99 zł za kilogram (przeceniony z 22,49 zł)
 • mozzarella w solance Jager - 2,49 zł za 125 gramów (przeceniona z 3,49 zł)
 • ser królewski Sierpc - 19,99 zł za kilogram (przeceniony z 27,99 zł)

Warzywa i owoce

 • cebula - 2,49 zł za kilogram (przeceniona z 4,99 zł)
 • grapefruit czerwony - 5,55 zł za kilogram (przeceniony z 9,99 zł)
 • oliwki - 0,99 zł za opakowanie 120 gramów (przecenione z 2,39 zł)

Dodatki do potraw

 • ketchup Pudliszki - 3,99 zł za 480 gramów (przeceniony z 5,89 zł)
 • pomidory rozdrabniane Italmex - 3,99 zł za 690 gramów (przecenione z 5,69 zł)
 • olej polski rzepakowy Komagra - 5,39 zł za 1 litr (przeceniony z 6,99 zł)

Artykuły chemiczne

 • ręcznik Mola - 4,99 zł za sztukę (przeceniony z 7,99 zł)
 • papier toaletowy Blue Decor - 8,99 zł za opakowanie 9+3 (przeceniony z 12,99 zł)
 • płyn Perwoll - 6,99 zł za 900 ml (przeceniony z 11,99 zł)

Napoje

 • sok Hortex pomarańcza 100 % - 3,39 zł za 1 litr (przeceniony z 4,99 zł)
 • sok Hirtex jabłko 100% - 2,99 zł za 1 litr (przeceniony z 4,39 zł)
 • piwo Leżajsk - 1,99 zł za 0,5 litra (przecenione z 2,29 zł)