Kukurydza - znajdziesz w 38 aktualnych gazetkach promocyjnych

Kukurydza pochodzi z Meksyku, gdzie była uprawiana co najmniej 4 tysiące lat p.n.e. Według naukowców to właśnie ta roślina była podstawą diety Majów, Azteków oraz Inków. Do Europy trafiła za sprawą Krzysztofa Kolumba. Obecnie jej największym eksporterem są Stany Zjednoczone, Chiny i Brazylia. ...

Jest świetnym dodatkiem do sałatek, zup lub zapiekanek. Świetnie smakuje też gotowana, np. z dodatkiem masła lub grillowana. Kukurydza jest bogatym źródłem witamin, takich jak: A, C, B1, B2, B6 oraz B9. Zawiera też spore ilości błonnika pokarmowego. Chcesz kupić kukurydzę? Sprawdź, w którym sklepie zrobisz to ją w najkorzystniejszej cenie.

Non stop przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w atrakcyjnych cenach. Kukurydza to słowo odnalezione w 790 gazetkach, w tym 38 to gazetki bieżące, a 752 to promocje po terminie obowiązywania. Najczęściej kukurydza występuje w gazetkach sieci Makro. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem kukurydza została dodana ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst