Kompresor - Produkty

Kompresor - gazetki

Treść dla osób pełnoletnich
E.Leclerc
NOWA!
product preview arrow
09.07 - 20.07
Strona
1

kompresor - ciekawostki o produkcie

Kompresor to sprzęt, dzięki któremu uzyskasz podmuch powietrza o wysokim ciśnieniu. Zwykle wartość ciśnienia to od 6 do nawet 10 barów.

Czy warto mieć kompresor w domu?

Kompresory najczęściej stosuje się w warsztatach samochodowych lub wulkanizacyjnych, gdzie przygotowuje się opony samochodowe do użytku. Jak się jednak okazuje, kompresor może być także przydatny w przydomowym garażu. Jeśli często pompujesz materace, opony rowerowe czy koła samochodowe, to z pewnością takie urządzenie będzie dla Ciebie użyteczne.

Systematycznie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Najczęściej kompresor znajduje się w gazetkach sieci Netto. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Najważniejsze informacje o kompresorze 

Kompresor to popularne urządzenie, które powszechnie wykorzystywane jest nie tylko w przydomowych warsztatach, ale też profesjonalnych warsztatach samochodowych oraz niezliczonych gałęziach branży produkcyjnej. Kompresor umożliwia stworzenie bardzo dużego ciśnienia powietrza, które z kolei wykorzystywane jest w wielu czynnościach i procesach. Najprostsze kompresory, zwane także sprężarkami, osiągają moc 6 barów. Najbardziej zaawansowane urządzenia mogą generować ciśnienie liczone w nawet kilkudziesięciu barach. Promocja na kompresory z pewnością zachęca nie tylko hobbystycznych majsterkowiczów, ale także profesjonalistów poszukujących nowego, mocniejszego sprzętu, do generowania powietrza pod dużym ciśnieniem. 

Najpopularniejsze zastosowania kompresora w warsztacie 

Gdzie stosowane są kompresory, które na Gazetkowo znajdziemy w promocyjnych cenach? Przede wszystkim na stacjach benzynowych oraz w warsztatach wulkanizacyjnych. To właśnie kompresory służą pompowaniu powietrza opon i innych przedmiotów, które wymagają do prawidłowego funkcjonowania nadmuchania. Duży basen? Koło rowerowe? W takich sytuacjach mały domowy kompresor, który znajdziesz na Gazetkowo w promocji, będzie idealnym rozwiązaniem. 

Kompresory świetnie sprawdzają się także w pracach budowlanych i wykończeniowych. Coraz częściej sięgamy po technologię malowania za pomocą specjalnego pistoletu natryskowego. Takie malowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze, a odpowiednią wydajność pistoletu zapewnia właśnie kompresor. Nie zapominajmy o bardzo przydatnej funkcji czyszczenia pod sprężonym powietrzem narzędzi i maszyn budowlanych. 

Gdzie kupić kompresor w promocji?

"Kompresor promocja" to fraza, która coraz częściej gości w naszych wyszukiwarkach internetowych. Na szczęście na Gazetkowo znajdziemy aktualne promocje na kompresory. Gdzie ich szukać? Z reguły kompresory znajdują się w ofercie znanych marketów budowlanych jak Castorama, Obi czy Leroy Merlin. Od czasu do czasu jednak promocja na kompresor jest także ogłaszana w mniejszych sklepach przemysłowych. Jula czy Neopunkt to kolejne sklepy, w których warto szukać promocji na kompresory i sprężarki powietrza.