Aktualne gazetki Bricomarche 17.06

Informacje o Bricomarche
Bricomarche

Bricomarche - promocje

Bricomarche to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców. Sieć oferuje swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych ofert, które są zamieszczane w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one co dwa tygodnie i pełne są licznych promocji, po które warto się wybrać do supermarketów Bricomarche.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Bricomarche?

Sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych proponuje swoim klientom zapoznawanie się z gazetkami promocyjnymi, w których można znaleźć przeceny dotyczące przede wszystkim mebli, akcesoriów domowych, artykułów dekoracyjnych oraz dodatków, którymi można wykończyć dom, a także ogród.

Gazetki promocyjne liczą od 8 do nawet 16 stron. Są utrzymane w jasnych kolorach, dzięki czemu są bardzo przejrzyste. Aktualne ceny za poszczególne produkty są w nich zapisane wyraźnymi kolorami. Na każdej stronie znajduje się wiele przecenionych artykułów, po które warto wybrać się do supermarketu.

Marki własne w sklepach Bricomarche

W sieci supermarketów można znaleźć wiele powszechnie znanych marek, ale także tzw. marki własne, które są dostępne wyłącznie w Bricomarche. Należą do nich przede wszystkim Apiron, Bestgreen, Jardibest, Coteka oraz Nuance. Produkty oferowane przez te marki wykonane są według ściśle określonych norm i zgodnie z najwyższą jakością. Potwierdzają to niezależne laboratoria badawcze.

O sieci Bricomarche

Bricomarche to część francuskiej Grupy Muszkieterów, która zrzesza niezależnych przedsiębiorców prowadzących sklepy budowlano-dekoracyjne. Większość sklepów ma powierzchnie od 1.000 do 2.500 metrów kwadratowych i oferuje nawet 25.000 różnych produktów do majsterkowania, remontowania czy prac w ogrodzie. Marki własne sieci, a więc Apiron, Bestgreen, Jardibest, McKenzie i Nuance są dostępne wyłącznie w sklepach Bricomarche.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Bricomarche

Sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych Bricomarche nieustannie zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi ofertami. W sklepach można znaleźć wiele różnorodnych artykułów, dzięki którym urządzanie mieszkania, domu, a nawet ogrodu stanie się znacznie łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Najlepsze oferty cenowe sieci umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które zawierają liczne propozycje ciekawych rozwiązań na dekorację przestrzeni.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci obowiązują zazwyczaj przez dwa tygodnie. Liczą od 8 do nawet 16 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim różnorodne meble, akcesoria domowe, artykuły dekoracyjne, a także dodatki ułatwiające wykończenie domu oraz ogrodu. Aktualne ceny są zapisane w gazetkach wyraźnymi kolorami, dzięki czemu oferty stają się bardziej przejrzyste. To z kolei ułatwia zapoznawanie się z nimi. Jeśli zależy Ci na jak najtańszym, ale jednocześnie wysokiej jakości urządzeniu przestrzeni to polecamy skorzystanie z przecen znajdujących się w gazetkach promocyjnych tej sieci.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne Bricomarche na naszą stronę. Znajdziesz tutaj zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, które wstawiamy, aby możliwe było porównanie poszczególnych cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Oferty, które nie obowiązują w chwili obecnej zaznaczone są wyraźną grafiką, dzięki czemu z pewnością nie pomylisz ich z tymi obowiązującymi teraz. Ponadto przy każdej gazetce podana została jej data obowiązywania, co pozwala skutecznie planować zakupy w tych sklepach.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Najlepszą opcją dostępną na naszej stronie jest możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci Bricomarche. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Ponadto możesz przybliżać poszczególne strony ofert. Takie rozwiązanie pomaga odczytać wszystkie szczegóły zapisane małym drukiem w gazetkach. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle istotne, ponieważ często to właśnie w taki sposób zapisywane są istotne informacje dotyczące warunków skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Bricomarche - ceny

Gazetki promocyjne Bricomarche - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Bricomarche. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Drzwi

 • drzwi zewnętrzne wewnątrzklatkowe - 487 zł za sztukę
 • drzwi stalowe zewnętrzne Nata - 589 zł za sztukę
 • drzwi stalowe zewnętrzne Artemida - 679 zł za sztukę

Gresy

 • gres szkliwiony Villo - 27,99 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony GPTU 603 - 32,99 zł za metr kwadratowy
 • gres polerowany Orlando - 49,99 zł za metr kwadratowy

Farby

 • farba akrylowa Dulux Rapidry - 22,99 zł za 0,4 litra
 • farba lateksowa Nobiles - 28,99 zł za 2,5 litra
 • farba podkładowa Dulux - 54,87 zł za 8 litrów

Preparaty

 • spray lakier uniwersalny - 9,99 zł za 0,4 litra
 • klej Powergips - 28,99 zł za 10 kilogramów
 • impregnat - 26,99 zł za 2 litry

Gipsy i akcesoria

 • gips szpachlowy - 23,49 zł za 20 kilogramów
 • gładź gipsowa - 24,99 zł za 20 kilogramów
 • szlifierka do powierzchni gipsowych - 339 zł za sztukę

Wentylatory i cyrkulatory

 • wentylator podłogowy z pilotem - 99,99 zł za sztukę
 • wentylator podłogowy - 199 zł za sztukę
 • cyrkulator - 149 zł za sztukę

Grzejniki i podgrzewacze

 • grzejnik aluminiowy - 174 zł za sztukę
 • elektryczny podgrzewcz wody Perla - 269 zł za sztukę
 • elektryczny podgrzewacz wody BLU1 ECO - 579 zł za sztukę