Aktualne gazetki Leroy Merlin 12.07

Informacje o Leroy Merlin
Leroy Merlin

Leroy Merlin - promocje

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży artykułów i rozwiązań mających na celu polepszenie warunków mieszkaniowych. Oferowane produkty można podzielić na cztery kategorie, takie jak majsterkowanie, artykuły budowlane, artykuły dekoracyjne oraz artykuły ogrodowe. Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, z których mogą się dowiedzieć o przygotowanych przecenach na poszczególne produkty.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Leroy Merlin?

Sieć Leroy Merlin oferuje swoim klientom gazetki promocyjne, które nie pojawiają się regularnie, a czas ich obowiązywania jest różnorodny. Najczęściej zamieszczane w nich przeceny trwają kilka miesięcy, a w przeciągu miesiąca pojawia się nawet kilka gazetek. Zazwyczaj jednak nie jest to duża liczba, najczęściej oznacza ona 1-2 gazetki. Podobnie jak czas pojawiania się równie nieregularna jest ilość stron, jakie znajdują się w gazetkach promocyjnych. Najczęściej jednak ich liczba wynosi 24.

Gazetki promocyjne sieci Leroy Merlin są wykonane bardzo przejrzyście i estetycznie, dzięki czemu zapoznawanie się z promocjami jest proste. Pojawiające się wydania są do siebie podobne, ponieważ posiadają ten sam schemat prezentowania przecen. Na każdej stronie znajdującej się w gazetce jest kilka produktów, które można kupić w atrakcyjnych cenach.

Programy lojalnościowe w sklepach Leroy Merlin

Sieć oferuje swoim klientom dwa programy lojalnościowe. Jednym z nich jest program DOM skierowany dla indywidualnych klientów pragnących wyremontować swoje mieszkanie lub ogród. Program udostępnia specjalne oferty przygotowane wyłącznie dla jego uczestników. Ponadto umożliwia dostęp do historii zakupów, co pozwala odpowiednio dobierać produkty i kontrolować wydatki. Należąc do tego programu łatwiejszy jest zwrot zakupionego towaru, ponieważ od uczestników nie wymaga się posiadania paragonu lub faktury. Ciekawa opcją jest również transport w dniu zakupu.

Drugim programem jest program PRO skierowany dla osób posiadających własną firmę. Udostępnia on podobne możliwości, co program DOM. Ponadto oferuje szybki dostęp do danych w fakturomacie.

O sieci Leroy Merlin

Leroy Merlin to francuska sieć sklepów z wyposażeniem domu oraz artykułami niezbędnymi w ogrodzie. Pierwszy sklep w Polsce rozpoczął działalność w roku 1996, a do chwili obecnej otwartych zostało niemal 60 placówek z charakterystycznym zielonym logo. W stałej ofercie, Leroy Merlin oferuje m.in. materiały budowlane (zaprawy, tynki i kleje), artykuły dekoracyjne (rolety, żaluzje i karnisze) oraz artykuły ogrodnicze (nożyce, sekatory i kosiarki).

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Leroy Merlin

Leroy Merlin prezentuje swoim klientom gazetki promocyjne, które nie pojawiają się regularnie. Zamieszczane w nich oferty najczęściej obowiązują przez kilka miesięcy. Znajdują się wśród nich artykuły mające polepszyć warunki mieszkaniowe. Klienci w tym sklepie zakupią produkty potrzebne do budowy i dekoracji domu, a także ogrodu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Leroy Merlin przedstawiają produkty, które można kupić w danym momencie w bardzo korzystnych cenach. Oferty nie pojawiają się regularnie – zazwyczaj trwają kilka miesięcy, a w ciągu miesiąca można zapoznać się z jedną lub dwiema gazetkami. Ilość stron również nie jest ściśle określona, jednak najczęściej wynosi ona 24.

Sieć Leroy Merlin szczególnie dba o to, aby gazetki promocyjne były przejrzyste i zachęcające do przejrzenia. Dzięki estetycznej budowie ułatwiają zapoznawanie się z przecenionymi artykułami, co z kolei pomaga planować zakupy. Oferty mają podobny schemat, dzięki czemu klienci wiedzą na których stronach szukać konkretnych kategorii produktów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie zamieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Leroy Merlin. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z najnowszymi ofertami zaraz po ich wejściu w życie. Poniżej znajdziesz nie tylko wydania aktualne, ale także gazetki archiwalne, które zaznaczamy specjalną grafiką. Dzięki temu nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w danym momencie. Przy każdej gazetce podajemy czas trwania znajdujących się w niej promocji, co pomaga planować zakupy.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz zapoznać się z najnowszymi promocjami przygotowanymi przez sieć Leroy Merlin to zachęcamy do skorzystania z naszej strony. Możesz przejrzeć wszystkie gazetki sklepu, ponadto masz możliwość powiększenia każdej strony. Dzięki takiej opcji nie przegapisz żadnych ofert, a także bez problemu odczytasz szczegóły znajdujące się przy poszczególnych artykułach. Zachęcamy do ich czytania, ponieważ często to właśnie tam zapisane są warunki skorzystania z promocji.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas na szukaniu przecenionych produktów to polecamy skorzystanie z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego artykułu, sklepu bądź nawet swoją lokalizację, a system sam podpowie Ci te informacje!

Gazetki promocyjne Leroy Merlin - ceny

Gazetki promocyjne Leroy Merlin - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Leroy Merlin. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Panele podłogowe

 • panel podłogowy Dąb Tawerna - 19,97 zł za metr kwadratowy
 • panel podłogowy Dąb Benito - 29,97 zł za metr kwadratowy
 • panel podłogowy Dąb Lindos - 33,97 zł za metr kwadratowy

Drzwi

 • skrzydło pełne Max - 99,99 zł za sztukę
 • skrzydło pokojowe Mataro - 248 zł za sztukę
 • skrzydło pokojowe Etna - 347 zł za sztukę

Oświetlenie

 • lampa wisząca Reus - 417 zł za sztukę
 • kinkiet Nikita - 66 zł za sztukę
 • plafon Rapido LED - 97 zł za sztukę

Farby

 • farba Dekoral - 69,90 zł za 10 litrów
 • farba Beckers - 118 zł za 10 litrów
 • farba Dulux - 168 zł za 9 litrów

Glazury

 • glazura Abeto - 39,97 zł za metr kwadratowy
 • glazura Avignon - 39,98 zł za metr kwadratowy
 • glazura Vibra - 59,97 zł za metr kwadratowy

Gresy

 • gres szkliwiony Talens - 27,97 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony Cabane - 23,97 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony Univero - 34,97 zł za metr kwadratowy

Baterie

 • bateria umywalkowa Elsa - 74 zł za sztukę
 • bateria umywalkowa Icone - 157 zł za sztukę
 • bateria umywalkowa Saxon - 187 zł za sztukę