Aktualne gazetki Jysk 22.04

Informacje o Jysk
Jysk

Jysk proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych przecen. Jeżeli jesteś akurat na etapie urządzania swojego domu, ogrodu bądź mieszkania to z pewnością ułatwią Ci to specjalnie przygotowane propozycje cenowe sieci. Gazetki Jysk to tygodniowe oferty, które zazwyczaj zawierają 16 stron. Na każdej z nich znajdują się różnorodne artykuły, przy których podane są aktualne ceny.

Jysk - promocje

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, w ofercie której można znaleźć różnorodne artykuły przeznaczone do używania w domu. Są to przede wszystkim meble i artykuły dekoracyjne do mieszkań oraz ogrodów. Asortyment sieci można używać we wszystkich pomieszczeniach, a także na balkonie i tarasie. Produkty idealnie dopasowują się do wystroju domu, dzięki czemu kupując w Jysk możesz w ładny sposób skompletować meble i dekoracje.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Jysk?

Jysk proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych przecen. Jeżeli jesteś akurat na etapie urządzania swojego domu, ogrodu bądź mieszkania to z pewnością ułatwią Ci to specjalnie przygotowane propozycje cenowe sieci. Gazetki Jysk to tygodniowe oferty, które zazwyczaj zawierają 16 stron. Na każdej z nich znajdują się różnorodne artykuły, przy których podane są aktualne ceny.

Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci jest dużo łatwiejsze. Oferowane na ich łamach produkty przeznaczone są do sypialni, łazienki, salonu, jadalni, a także do biura. Jysk proponuje swoim klientom również takie artykuły, jak firany czy przedmioty służące przechowywaniu.

O sieci Jysk

Jysk to duńska sieć sklepów z akcesoriami do domu, która od 2000r. otworzyła ponad 200 placówek w Polsce. W ofercie znajdują się produkty do wyposażenia sypialni, kuchni czy łazienki, takie jak kołdry, materace, łóżka, ręczniki, krzesła, biurka, komody, firany, kosze i różnego rodzaju tekstylia. Sieć współpracuje ze znanymi producentami, np. Wellpur czy Kronborg i ma bardzo dobrze rozwinięty sklep internetowy, w którym oprócz zrobienia zakupów, można sprawdzić dostępność produktów w wybranym sklepie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Jysk

Jysk to sieć handlowa zajmująca się sprzedażą mebli i artykułów dekoracyjnych do domu oraz ogrodu. Asortyment odpowiedni jest do urządzenia wszystkich pomieszczeń znajdujących się w domu, a nawet balkonu czy tarasu. W sklepie można znaleźć produkty przeznaczone do sypialni, łazienki, salonu, jadalni oraz biura. Przedmioty oferowane przez sieć to także firany i artykuły związane z przechowywaniem różnych przedmiotów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Jysk to tygodniowe oferty, na które zazwyczaj składa się 16 stron. Niekiedy ich liczba jest mniejsza i w gazetkach pojawia się tylko 8 stron, ale zdarzają się również wydania obszerniejsze. Na każdej stronie znajduje się wiele przecenionych artykułów, przy których podane są aktualne ceny. Oferty są zbudowane w sposób przejrzysty, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów staje się łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie zamieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Jysk. Na samym początku znajdziesz wydania aktualne, a dopiero później oferty archiwalne. Takie połączenie pomaga porównać ceny oraz sprawdzić, jakie produkty najczęściej są przecenione w tych sklepach. Wszystkie nieaktualne wydania zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie. Ponadto podajemy daty trwania promocji przy każdej gazetce. Ułatwia to planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie potrzebujesz już papierowej wersji gazetek, aby zapoznać się z najnowszymi ofertami promocyjnymi sklepu Jysk. Wystarczy, ze odwiedzisz naszą stronę, na której możesz zapoznać się ze wszystkimi wydaniami. Ponadto masz możliwość powiększenia każdej strony, co pomaga odczytywać szczegóły zapisane małym druczkiem przy opisie produktów. Jest to ważne, ponieważ często to właśnie w tych miejscach znajdują się cenne informacje na temat oglądanych artykułów.

Na naszej stronie znajduje się wyszukiwarka, w której możesz wpisać nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Jeśli podasz swoją lokalizację to wskażemy Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej.

Gazetki promocyjne Jysk - ceny

Gazetki promocyjne Jysk - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Jysk. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Materace

 • materac sprężynowy Plus - 700 zł za sztukę
 • materac sprężynowy Gold - 1250 zł za sztukę
 • materac piankowy Plus - 300 zł za sztukę

Komplety pościeli

 • komplet pościeli Maud - 22,50 zł za sztukę
 • komplet pościeli Malin - 35 zł za sztukę
 • komplet pościeli z kory - 45 zł za sztukę

Meble ogrodowe

 • krzesło - 150 zł za sztukę
 • stół - 1050 zł za sztukę
 • poduszka ogrodowa Skive - 115 zł za sztukę

Akcesoria ogrodowe

 • lampa solarna - 17,50 zł za 5 sztuk
 • donica ogrodowa - 20 zł za sztukę
 • latarnia - 100 zł za sztukę

Krzesła

 • krzesło składane Vig - 35 zł za sztukę
 • krzesło Jegind - 150 zł za sztukę
 • krzesło Kokkedal - 225 zł za sztukę

Szafy

 • szafa Favrbo - 775 zł za sztukę
 • szafa Vedde - 650 zł za sztukę
 • szafa Nordby - 1500 zł za sztukę

Dekoracje

 • roślina sztuczna Steinar - 35 zł za sztukę
 • kwiat sztuczny Kristoffer - 17,50 zł za sztukę
 • świeca Soren - 13,50 zł za sztukę