Herbata - znajdziesz w 146 aktualnych gazetkach promocyjnych

Anglicy najchętniej piją ją o późnym popołudniem, Polacy popijają nią śniadanie, Francuzi dodają do niej odrobinę mleka, a mieszkańcy południa Europy najchętniej piją ją mrożoną z dodatkiem i owoców. Herbata to napar, który powstaje z liści drzewa herbacianego. Wywodzi się z Chin – pierwsze w ...

zmianki o niej pochodzą już z V wieku przed naszą erą. Do Europy herbata przywędrowała dopiero w XVI wieku i do dziś jednym z najchętniej spożywanych napojów. Wyróżniamy kilka podstawowych gatunków herbaty: czarną, zieloną, czerwoną, białą i żółtą. W wielu sklepach możemy też kupić herbaty aromatyzowane i owocowe. Szukasz swojej ulubionej herbaty? Sprawdź, gdzie kupisz ją najtaniej!

Bez przerwy przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w najkorzystniejszych cenach. Herbata to słowo odnalezione w 2300 gazetkach, w tym 146 to gazetki obowiązujące, a 2154 to oferty po terminie obowiązywania. Najczęściej herbata znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem herbata została wrzucona ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst