Pizza - znajdziesz w 46 aktualnych gazetkach promocyjnych

To jedno z najpopularniejszych dań na świecie… Wywodzi się z Włoch, ale zjemy ją niemal w każdym kraju. Pizza, czyli tradycyjna włoska potrawa ma miliony zwolenników i wiele różnych odmian. Do najpopularniejszych należą margherita, capricciosa czy pepperoni – to włoskie klasyki. Jednak skład ...

pizzy zależy od regionu. W wielu miejscach, poza tradycyjnymi składnikami, takimi jak ser mozzarella, szynka, pieczarki czy oliwki, dostaniemy też pizzę z krewetkami czy oscypkiem. W wielu sklepach możemy kupić gotowe placki, które wystarczy podgrzać w piekarniku. Masz ochotę na prawdziwie włoską ucztę? Sprawdź który sklep przygotował promocję na pizzę!

Stale przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najlepszych cenach. Pizza to słowo odnalezione w 950 gazetkach, w tym 46 to gazetki obowiązujące, a 904 to oferty zakończone. Najczęściej pizza pojawia się w gazetkach sieci Biedronka. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem pizza została wrzucona ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst