Papryką - znajdziesz w 71 aktualnych gazetkach promocyjnych

Papryka, czyli inaczej pieprzowiec to roślina należąca do rodziny psiankowatych. Pochodzi z Ameryki Południowej i Centralnej, jednak obecnie możemy spotkać ją w kuchniach całego świata. To bardzo dobrze, bo papryka jest prawdziwą kopalnią zdrowia. Zawiera witaminy A, E, C oraz bardzo dużo pot ...

asu, magnezu i żelaza. Jest także świetnym źródłem flawonoidów i likopenu.

W sklepach znajdziemy wiele gatunków i odmian papryki – różnią się nie tylko kolorem i kształtem, ale przede wszystkim ostrością i smakiem. Najłagodniejsza jest papryka roczna, która charakteryzuje się słodkim smakiem. Wśród ostrzejszych odmian znajdziemy m.in. papryczki habanero czy piri piri.

Non stop przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w super cenach. Papryką to słowo wyszukane w 1346 gazetkach, w tym 71 to gazetki obowiązujące, a 1275 to promocje zakończone. Najczęściej papryką występuje w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem papryką została dodana ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst