Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę papryka do powiadomień!

Papryka - znajdziesz w 58 aktualnych gazetkach promocyjnych

Papryka, czyli inaczej pieprzowiec to roślina należąca do rodziny psiankowatych. Pochodzi z Ameryki Południowej i Centralnej, jednak obecnie możemy spotkać ją w kuchniach całego świata. To bardzo dobrze, bo papryka jest prawdziwą kopalnią zdrowia. Zawiera witaminy A, E, C oraz bardzo dużo pot ...

asu, magnezu i żelaza. Jest także świetnym źródłem flawonoidów i likopenu.

W sklepach znajdziemy wiele gatunków i odmian papryki – różnią się nie tylko kolorem i kształtem, ale przede wszystkim ostrością i smakiem. Najłagodniejsza jest papryka roczna, która charakteryzuje się słodkim smakiem. Wśród ostrzejszych odmian znajdziemy m.in. papryczki habanero czy piri piri.

Non stop przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w super cenach. Papryka to słowo wyszukane w 998 gazetkach, w tym 58 to gazetki obowiązujące, a 940 to promocje zakończone. Najczęściej papryka występuje w gazetkach sieci Auchan. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem papryka została dodana 17 sierpnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst