Informacje o Passa
Passa

Passa - promocje

Grupa Polskich Sklepów Passa to odpowiedź na zapotrzebowania i pragnienia klientów. Sieć nieustannie stara się spełniać wszystkie marzenia konsumentów, ponieważ zdaje sobie sprawę, że ich zadowolenie przekłada się na jej sukcesy. Asortyment sieci składa się przede wszystkim z produktów spożywczych, ale także z artykułów chemicznych i przemysłowych.

Sieć każdego dnia oferuje świeże pieczywo wypiekane w lokalnych piekarniach oraz pyszne owoce i warzywa pochodzące od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że produkty dostępne w tych sklepach charakteryzują się najwyższą jakością. Ponadto posiadają stosunkowo niskie ceny, a oprócz tego Grupa Polskich Sklepów Passa przygotowuje gazetki promocyjne przepełnione atrakcyjnymi przecenami.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Passa?

Gazetki promocyjne zawsze oznaczają moc niesamowitych przecen i rabatów. Grupa Polskich Sklepów Passa przygotowuje je, aby przekonać do siebie klientów za pomocą niskich cen. Oferty obowiązują przez 2,5 tygodnia i liczą 8 stron atrakcyjnych promocji. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim różnorodne produkty spożywcze, które dominują na półkach tych sklepów. Oprócz nich w gazetkach pojawiają się artykuły chemiczne oraz przemysłowe. Oferty są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, dzięki czemu klienci łatwo i sprawnie się po nich poruszają. To pomaga w planowaniu, a także robieniu zakupów.

O sieci Passa

Passa to Grupa Polskich Sklepów, która powstała w sierpniu 2011 r. za sprawą połączenia się czterech firm pochodzących z regionu Podkarpacia. Sieć bardzo szybko zaczęła się rozwijać, dzięki czemu zyskała zaufanie klientów. Aktualnie Grupa Polskich Sklepów Passa zrzesza ponad 50 sklepów, ale nie zamierza na tym poprzestać. Nieustannie myśli o dalszej drodze rozwoju, co sprawia, że sieć ma szansę wyjść również na inne województwa. Passa każdego dnia oferuje świeże i charakteryzujące się wysoką jakością produkty.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Passa

Na tej stronie przedstawione są wszystkie gazetki promocyjne sieci Passa. Zależy nam, aby klienci mieli możliwość zapoznania się z ofertami od razu w dniu ich pojawienia się, dlatego staramy się dodawać gazetki na bieżąco. Na samym początku znajdziesz oferty aktualne, a dopiero później archiwalne. Przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Passa należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego zdecydowaną większość pozycji umieszczanych w gazetkach promocyjnych stanowią napoje oraz żywność. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami i czytania wszystkich informacji znajdujących się przy produktach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Grupa Polskich Sklepów Passa regularnie przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które są bogate w wiele atrakcyjnych ofert. Obowiązują przez 2,5 tygodnia i liczą 8 stron niesamowitych przecen, dzięki którym zakupy w tych sklepach stają się nie tylko tańsze, ale także przyjemniejsze. Wcześniejsze zapoznawanie się promocjami ułatwia także robienie zakupów w tych placówkach. Na łamach gazetek dominują przede wszystkim produkty spożywcze, ale pojawiają się w nich także artykuły chemiczne i artykuły przemysłowe.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Passa. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł zapoznawać się z ofertami w dniu ich wejścia w życie. Wiemy, jak ważne są przeceny dla klientów, dlatego staramy się jak najskuteczniej je przybliżać. Na samej górze umieszczamy oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdują się wydania archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, gdy przestają obowiązywać, aby możliwe było porównywanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy wszystkich ofertach podana jest data ich obowiązywania, dlatego na pewno nie pomylisz ofert aktualnych z archiwalnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla klientów sieci Passa przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które ułatwiają zapoznawanie się z najnowszymi przecenami i robienie zakupów w tych placówkach. Korzystając z naszego serwisu możesz przeglądać gazetki promocyjne online. Ponadto masz możliwość przybliżania wszystkich stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często istotne informacje zapisywane są drobnym drukiem. Zachęcamy do dokładnego czytania szczegółów umieszczanych przy przecenionych produktach.

Gazetki promocyjne Passa - ceny

Gazetki promocyjne sklepów Passa - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sklepów Passa. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Sery

 • ser Salami z przyprawami - 19,99 zł za kilogram
 • ser Camembert President - 3,99 zł za 125 gramów
 • ser w plastrach Ryki - 3,49 zł za 125 gramów

Wędliny

 • szynka wiśniowa - 21,99 zł za kilogram
 • pierś wędzona - 16,99 zł za kilogram
 • schab pieczony na maśle - 31,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa półsucha - 27,99 zł za kilogram
 • kiełbasa pradawna - 16,99 zł za kilogram
 • kiełbasa parówkowa - 14,99 zł za kilogram

Piwo

 • piwo Warka - 2,19 zł za 500 mililitrów
 • piwo Książęce - 2,89 zł za 500 mililitrów
 • piwo Somersby - 3,99 zł za 500 mililitrów

Nabiał

 • maślanka naturalna Włoszczowa - 2,59 zł za litr
 • śmietana Bieluch - 2,49 zł za 330 gramów
 • margaryna roślinna - 4,29 zł za 500 gramów

Warzywa i owoce

 • papryka czerwona - 3,99 zł za kilogram
 • cukinia - 1,99 zł za kilogram
 • śliwki - 3,69 zł za kilogram

Artykuły szkolne

 • piórnik - 14,99 zł za sztukę
 • zeszyt A5 60 kartek - 1,19 zł za sztukę
 • ołówek z gumką - 1,09 zł za sztukę