Aktualne gazetki Eurocash Cash&Carry 23.07

Informacje o Eurocash Cash&Carry
Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry - promocje

Eurocash Cash&Carry to sieć hurtowni, które zajmują się sprzedażą artykułów szybko zbywalnych na terenie całej Polski. Głównym obszarem działalności tej firmy są małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne, a także punkty prowadzące usługi gastronomiczne. Oferta sieci jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto Eurocash Cash&Carry proponuje konsumentom korzystanie z przecen zamieszczanych w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Eurocash Cash&Carry?

Gazetki promocyjne sieci są bardzo bogate w różnorodne oferty. Obowiązują przez dwa tygodnie i liczą 40 stron atrakcyjnych przecen. Wśród nich można znaleźć zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Jeśli robisz często zakupy w tej sieci to koniecznie zapoznaj się z najnowszą ofertą, ponieważ to właśnie tam umieszczane są najciekawsze propozycje cenowe. Gazetki są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, dlatego z pewnością każdy odnajdzie w nich to, czego szuka.

Marki własne Eurocash Cash&Carry

Sieć proponuje swoim klientom zakup produktów, które są oznaczone marką własną. Można znaleźć wśród nich ponad 400 artykułów spożywczych i przemysłowych. Są one wytwarzane przez wiele znanych polskich i zagranicznych firm. Dobry Wybór to marka spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, stosunkowo niską ceną oraz opakowaniami zaprojektowanymi zgodnie z tendencjami rynkowymi. Artykuły są dostępne wyłącznie w sklepach Eurocash Cash&Carry.

O sieci Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry to sieć hurtowni dyskontowych, która prowadzi sprzedaż artykułów szybko zbywalnych na terenie całej Polski. Działalność obsługuje przede wszystkim małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne, a także punkty zajmujące się usługami gastronomicznymi. Eurocash Cash&Carry powstało w 1995 r. i aktualnie zatrudnia ok. 2700 pracowników. Jest w stanie zaspokoić 80 % zapotrzebowań klientów docelowych, dlatego spółkę określa się jako lidera rynku dystrybucji w Polsce. Jej mocną stroną jest oferowanie każdego dnia niskich cen.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Eurocash Cash&Carry

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Eurocash Cash&Carry. W pierwszej kolejności umieszczamy ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Eurocash Cash&Carry należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach znajdziesz żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert. Niekiedy, aby skorzystać z promocji trzeba spełnić konkretne warunki.

Co można znaleźć w gazetkach?

Eurocash Cash&Carry to sieć, która bardzo często przygotowuje gazetki promocyjne dla swoich klientów. Są one bogate w wiele różnorodnych produktów, dlatego z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś idealnego dla siebie. Oferty obowiązują przez 2 tygodnie i liczą 40 stron atrakcyjnych przecen. Dotyczą one przede wszystkim produktów spożywczych, ale w gazetkach promocyjnych można znaleźć także artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Eurocash Cash&Carry. Na samym początku umieszczone zostały wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Nie usuwamy ich, gdy przestają obowiązywać, ponieważ chcemy, aby klienci mogli porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki z aktualnymi. Wydania archiwalne zaznaczyliśmy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby poznać najnowsze promocje przygotowane przez sieć Eurocash Cash&Carry nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertami online. W naszym serwisie dostępna jest możliwość przybliżenia wszystkich stron umieszczanych w gazetkach. Dzięki temu będziesz mógł odczytać szczegóły zapisane drobnym drukiem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie w taki sposób zapisywane są warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Eurocash Cash&Carry - ceny

Gazetki promocyjne Eurocash Cash&Carry - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Eurocash Cash&Carry. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Jogurty

 • jogurt naturalny Primo - 1,95 zł za 370 gramów
 • jogurt naturalny typu greckiego - 1,69 zł za 400 gramów
 • jogurt 0% tłuszczu wysokobiałkowy Maluta - 1,55 zł za 180 gramów

Wędliny

 • polędwica sopocka - 3,59 zł za 100 gramów
 • szynka eksportowa - 3,99 zł za 120 gramów
 • boczek w kostce - 3,79 zł za 150 gramów

Sosy

 • ketchup Pudliszki - 3,69 zł za 480 gramów
 • sos sojowy Tao Tao - 3,59 zł za 150 mililitrów
 • majonez Winiary - 3,29 zł za 300 mililitrów

Przetwory

 • kukurydza Bonduelle - 3,19 zł za 340 gramów
 • ogórki konserwowe Urbanek - 4,29 zł za 920 gramów
 • seler cięty Rolnik - 1,99 zł za 370 mililitrów

Kawy

 • kawa mielona Fort - 6,25 zł za 550 gramów
 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 15,29 zł za 200 gramów
 • kawa ziarnista MK Cafe - 15,59 zł za 500 gramów

Produkty zbożowe

 • płatki Corn Flakes - 7,04 zł za 600 gramów
 • płatki owsiane - 1,75 zł za 500 gramów
 • płatki Mlekołaki - 2,95 zł za 250 gramów

Przekąski

 • prażynki Star - 2,69 zł za 95-130 gramów
 • chrupki Monster Munch - 2,79 zł za 50 gramów
 • chipsy Lay's - 3,79 zł za 130-140 gramów