Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę papaja do powiadomień!

Papaja - znajdziesz w 3 aktualnych gazetkach promocyjnych

Papaja to tak naprawdę melonowiec właściwy, który niekiedy nazywany jest także drzewem melonowym. To gatunek rośliny z rodziny melonowcowatych. Jego pochodzenie ma związek z Ameryką Południową, Środkową oraz południowymi regionami Ameryki Północnej. Papaja ma zastosowanie zarówno jako roślina ...

owocowa, jak i w kuchni. Powszechnie uprawia się ją w wielu krajach tropikalnych. Ponadto papaja jest smacznym i chętnie używanym produktem podczas przygotowania potraw. Jadalny jest nie tylko jej miąższ, ale także skórka owoców. Sprawdź, w których sklepach kupisz ją najtaniej!

Stale przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w najlepszych cenach. Papaja to słowo znalezione w 51 gazetkach, w tym 3 to gazetki aktualne, a 48 to promocje po terminie obowiązywania. Najczęściej papaja występuje w gazetkach sieci Biedronka. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem papaja została dodana 13 sierpnia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst