Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Paluszki - znajdziesz w 47 aktualnych gazetkach promocyjnych

Idealne na imprezę, wieczorny seans filmowy czy jako dodatek do dipów. Często podawane są też do wina lub piwa. Paluszki to tradycyjna słona przekąska. Powstają z mąki pszennej, drożdży, tłuszczu roślinnego, wody i soli kuchennej. Powstałą mieszankę formuje się w długie i cienkie paluszki i w ...

ypieka na jasnobrązowy kolor. W wielu sklepach dostępne są też paluszki z sezamem, makiem lub z przyprawami. Choć wyglądają niepozornie, są dosyć kaloryczne - 100 gramów produktu to około 340 kcal. Przygotowujesz imprezę dla znajomych i paluszki są na liście twoich zakupów? Sprawdź gdzie kupisz je w atrakcyjnej cenie!

Systematycznie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w super cenach. Paluszki to słowo wyszukane w 865 gazetkach, w tym 47 to gazetki ważne, a 818 to oferty archiwalne. Najczęściej paluszki znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem paluszki została wrzucona 19 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, włącz powiadomienia.

Rozwiń tekst