Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Kurkuma - znajdziesz w 6 aktualnych gazetkach promocyjnych

Coraz większą popularność wśród przypraw zyskuje kurkuma, którą pozyskuje się z korzenia ostryżu. Pochodzi ona z Indii i to właśnie z kuchnią azjatycką jest najbardziej kojarzona. Nadaje potrawom charakterystyczny żółty kolor. Jak się okazuje – kurkuma ma wiele właściwości zdrowotnych! Dlateg ...

o lekarze zalecają jej spożywanie jako dodatek do dań. Pozytywnie wpływa na zaburzenia osobowości i depresję. Stosowana jest także jako terapia zmian w mózgu spowodowanych przez udary i chorobę Alzhaimera. Ponadto używa się jej w profilaktyce nowotworów różnych narządów, takich jak płuc, przełyku, wątroby czy trzustki. Warto zadbać o to, aby kurkuma znalazła się z naszej codziennej diecie. Dlatego sprawdź, które sklepy przygotowały promocje na ten produkt!

Nieprzerwanie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w najlepszych cenach. Kurkuma to słowo odnalezione w 77 gazetkach, w tym 6 to gazetki ważne, a 71 to promocje zakończone. Najczęściej kurkuma znajduje się w gazetkach sieci Rossmann. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem kurkuma została dodana 12 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst