Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Frytki - znajdziesz w 36 aktualnych gazetkach promocyjnych

Ojczyzną frytek jest Belgia. Powstają z pociętych w słupki ziemniaków, które tradycyjnie przyrządza się w głębokim tłuszczu. To powoduje, że potrawa jest wysokokaloryczna i ciężkostrawna. Dietetycy polecają by przyrządzać frytki w piekarniku lub frytkownicy beztłuszczowej. Dzięki temu danie b ...

ędzie lżejsze i zdrowsze. Frytki najczęściej spożywa się z dodatkiem soli lub ketchupu, jednak niektórzy serwują je z dodatkiem majonezu lub… octu. Masz ochotę na frytki? Wiele sklepów oferuje gotowe mrożone produkty – wystarczy usmażyć je lub upiec. Sprawdź, w którym sklepie kupisz je w najlepszej cenie.

Nieprzerwanie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w atrakcyjnych cenach. Frytki to słowo znalezione w 553 gazetkach, w tym 36 to gazetki aktualne, a 517 to oferty archiwalne. Najczęściej frytki pojawia się w gazetkach sieci Makro. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem frytki została wrzucona 20 września. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst