Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę fasola do powiadomień!

Fasola - znajdziesz w 22 aktualnych gazetkach promocyjnych

Choć niedoceniana posiada bardzo dużo wartości odżywczych – fasola, czyli roślina z rodziny bobowatych pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Dziś uprawiana jest w wielu miejscach na świecie. Fasola jest doskonałym źródłem pełnowartościowego białka – dlatego doceniają ją weganie i wegeta ...

rianie. Zawiera też witaminy: A, C, E, B1 i B2, a także fosfor, magnez, wapń i karoten. Należy jednak do produktów ciężkostrawnych, dlatego dlatego dietetycy ostrzegają, że unikać powinny jej osoby z problemami żołądkowymi i trawiennymi. Chcesz kupić fasolę? Sprawdź, w którym sklepie obowiązuje promocja!

Na bieżąco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najlepszych cenach. Fasola to słowo wyszukane w 417 gazetkach, w tym 22 to gazetki aktualne, a 395 to promocje wygasłe. Najczęściej fasola występuje w gazetkach sieci Selgros Cash&Carry. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem fasola została dodana 24 sierpnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst