Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Cytryny - znajdziesz w 62 aktualnych gazetkach promocyjnych

Zawiera sporą dawkę witaminy C, wspomaga odporność i jest wyjątkowo skuteczna w walce z przeziębieniem. Mowa oczywiście o cytrynie. Owoc pochodzi z Azji i zawiera sporo beta-karotenu, magnezu, potasu i żelaza, a także witamin z grupy B i witaminę E. To jednak nie wszystko – cytryna zawiera te ...

ż limonen, który jest silnym przeciwutleniaczem i wykazuje właściwości przeciwnowotworowe, dlatego warto włączyć cytrynę do codziennej diety. Eksperci polecają, by dzień zaczynać od szklanki wody z sokiem z cytryny – mikstura dodaje energii, pobudza i pomaga oczyścić organizm z toksyn. Owoce możemy kupić niemal w każdym sklepie spożywczym – sprawdź, który z nich przygotował promocję na cytrusy.

Na bieżąco przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w atrakcyjnych cenach. Cytryny to słowo wyszukane w 912 gazetkach, w tym 62 to gazetki bieżące, a 850 to promocje po terminie obowiązywania. Najczęściej cytryny znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem cytryny została dodana 19 września. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, włącz notyfikacje.

Rozwiń tekst