Aktualne gazetki Spar 17.06

Treść dla osób pełnoletnich
Spar
NOWA!
product preview arrow
19.06 - 30.06
Informacje o Spar
Spar

Spar - promocje

Spar to ceniona i lubiana przez konsumentów sieć sklepów spożywczych, których największą misję stanowi zadowolenie klientów. Sklepy nieustannie rozwijają swoją działalność. W tym celu starają się zwiększać efektywność i usatysfakcjonowanie osób odwiedzających je. Największym marzeniem sieci jest ogólnopolska duma z placówek funkcjonujących pod tą nazwą. Spar koncentruje się na potrzebach klientów, dzięki czemu asortyment jest szczególnie dobierany. Dużą atrakcją dla kupujących jest również możliwość korzystania z licznych rabatów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Spar?

Sieć zachęca klientów do korzystania z niesamowitych przecen, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Najczęściej liczą one ok. 10 stron atrakcyjnych rabatów, wśród których z pewnością każdy znajdzie idealne produkty dla siebie. Oferty są kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z przecenami. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania – to z kolei skutecznie pomaga zaplanować najbliższe zakupy.

Program lojalnościowy sieci Spar

Dla swoich klientów Spar przygotowało również możliwość zbierania punktów, które następnie wymienia się na bony. Program lojalnościowy sieci skierowany jest do wszystkich klientów. Za każde wydane 5 zł można otrzymać 1 punkt. Zebrane punkty umożliwiają dostanie bonów o wartości 15 zł, 25 zł bądź 40 zł.

O sieci Spar

Spar to polska firma działająca na rynku od 1996r., a od 2000r. współpracuje ze spółką Bać-Pol, dzięki której oferta sklepów powiększyła się o produkty dostarczane przez małe firmy regionalne. Na półkach ponad 200 sklepów można znaleźć nabiał, słodycze, napoje, warzywa i owoce czy przyprawy. Firma stara się wykorzystywać potencjał regionu i oferuje swoim klientom najlepsze produkty, których często brakuje w dużych sieciach supermarketów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Spar

Spar to wiodąca sieć sklepów spożywczych w naszym kraju. Ze względu na kategorię, do jakiej jest zaliczany – skupia się przede wszystkim na sprzedaży żywności oraz napojów. To właśnie te produkty przeważają w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się kilka razy w miesiącu i obowiązują zazwyczaj ok. 1,5 tygodnia.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci sklepów Spar zawierają ok. 10 stron licznych promocji i przecen. Na każdej stronie znajduje się wiele produktów, które klienci mogą kupić w atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj są one podzielone na poszczególne kategorie, aby łatwiejsze było ich wyszukiwanie. Z tego powodu przykładowo mięsa znajdują się na oddzielnych stronach niż nabiał. Gazetki sklepów Spar są kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste. Aktualne ceny artykułów są dobrze widoczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Spar. Aby ułatwić korzystanie z serwisu na samej górze znajdują się oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Te drugie zaznaczone zostały wyraźną grafiką, aby klienci nie pomylili ich z obowiązującymi promocjami. Przy każdej gazetce podana jest data, do kiedy można zrobić zakupy zgodnie z zamieszczonymi w niej cenami.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby wyszukiwanie promocji było jeszcze łatwiejsze udostępniamy możliwość powiększenia każdej strony gazetek promocyjnych sieci Spar. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi szczegółami zapisanymi przy poszczególnych ofertach. Jest to ważne, ponieważ nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Dlatego zawsze warto czytać informacje obok konkretnych produktów.

Ponadto na naszej stronie oferujemy możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która podpowiada w jakich sklepach kupisz szukane przez Ciebie artykuły taniej. Wystarczy, że wpiszesz w wyznaczone miejsce nazwę produktu bądź sklepu, a system wyszuka za Ciebie potrzebne informacje. Jest to niezwykle przydatne, gdy spieszysz się i nie masz czasu przeglądać wszystkich gazetek promocyjnych.

Gazetki promocyjne Spar - ceny

Gazetki promocyjne sieci Spar - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Spar. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Sery

 • ser Gouda - 1,79 zł za 100 gramów
 • ser żółty plastry Mlekovita - 3,29 zł za 150 gramów
 • ser Mozzarella Bakoma - 5,99 zł za 245 gramów

Nabiał

 • masło Osełka Górska Sobik - 6,99 zł za 300 gramów
 • jogurt z owocami Landliebe - 2,29 zł za 150 gramów
 • jogurt Actimel do picia - 5,59 zł za 4 x 100 gramów

Warzywa

 • papryka czerwona - 4,99 zł za kiklogram
 • ogórek zielony - 1,99 zł za kilogram
 • pieczarki - 3,99 zł za 500 gramów

Owoce

 • gruszki - 5,99 zł za kilogram
 • śliwki - 3,49 zł za kilogram
 • borówki amerykańskie - 4,99 zł za 250 gramów

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 19,99 zł za 200 gramów
 • kawa mielona Woseba - 6,49 zł za 250 gramów
 • kawa ziarnista Lavazza - 14,99 zł za 250 gramów

Mięso

 • polędwiczki wieprzowe - 19,99 zł za kilogram
 • ligawa wołowa - 34,99 zł za kilogram
 • noga z kurczaka - 7,99 zł za kilogram

Artykuły szkolne

 • plastelina fluo - 1,99 zł za 6 kolorów
 • blok rysunkowy - 1,79 zł za sztukę
 • zeszyt A5 - 1,99 zł za sztukę