Informacje o Marmax
Marmax

Marmax - promocje

Marmax to firma zajmująca się sprzedażą hurtową oraz detaliczną artykułów spożywczych. Sieć utrzymuje kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami z całej Polski. Może się pochwalić również dobrze wyszkoloną kadrą przedstawicieli handlowych, którzy znakomicie przedstawiają ofertę handlową.

Od kilkunastu lat firma tworzy własną sieć samoobsługowych sklepów. Ich asortyment składa się z różnorodnych towarów pochodzących od znanych i renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Charakteryzują się one wysoką jakością. Aktualnie firma posiada ok. 10 sklepów w różnych miastach naszego kraju.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Marmax?

Firmie jak najbardziej zależy na zadowoleniu i satysfakcji klientów, dlatego przygotowuje dla nich różnorodne rozwiązania pozwalające na szybkie, wygodne i przede wszystkim tanie zakupy. Jedną z opcji oferowanych przez Marmax stanowi możliwość korzystania z atrakcyjnych przecen umieszczanych w gazetkach promocyjnych. Dzięki nim klienci mogą wejść w posiadanie wysokiej jakości produktów w naprawdę niskich cenach. Na łamach gazetek znajdują się różnorodne artykuły. Przede wszystkim jest to żywność i napoje, ale można znaleźć wśród nich również produkty chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci.

O sieci Marmax

Początki firmy Marmax związane są z rokiem 1991, kiedy działalność pojawiła się na rynku. Jej właścicielami są Marek Jurzysta i Grzegorz Gąsecki. W ofercie można znaleźć szeroki wybór kaw, herbat i wielu innych artykułów spożywczych. O sukcesie sieci świadczą przede wszystkim zadowoleni klienci, a także wysokiej jakości produkty znajdujące się w sprzedaży. Kadra przedstawicieli handlowych dociera do sklepów oraz hurtowni zlokalizowanych na Podkarpaciu. Od 2001 r. firma tworzy własną sieć sklepów samoobsługowych. Aktualnie zatrudnia ok. 250 osób.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Marmax

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Marmax. Wiemy, że czasami interesują Was także gazetki archiwalne, dlatego tutaj zobaczysz zarówno nowe, jak i starsze oferty. Marmax jest sklepem z kategorii spożywczej, więc w poniższych gazetkach to właśnie jedzenie oraz napoje są najczęściej występującymi pozycjami. Niektóre informacje znajdujące się w ofertach zapisywane są drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do ich czytania. Często są to warunki, które pozwalają zakupić wybrany produkt w niższej cenie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć sklepów spożywczych Marmax nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. To właśnie dzięki nim robienie zakupów w naprawdę niskich cenach jest możliwe. Na łamach gazetek można znaleźć wiele przecenionych produktów. Wśród nich znajdują się przede wszystkim żywność i napoje, ale w ofertach można znaleźć także sporadycznie pojawiające się artykuły chemiczne. Wszystkie gazetki promocyjne są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi nie stanowi żadnego problemu.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Marmax. Wiemy, jak ważne są przeceny dla konsumentów, dlatego staramy się na bieżąco dodawać oferty tej firmy na naszą stronę. Na samej górze umieszczone są oferty aktualne, a zaraz za nimi swoje miejsce mają wydania archiwalne. Dzięki nim możesz porównać ceny poszczególnych artykułów, a także sprawdzić, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Wszystkie gazetki archiwalne zaznaczone są specjalną grafiką, dzięki czemu z pewnością nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Marmax nie musisz posiadać papierowej wersji gazetki promocyjnej. Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu, gdzie możesz przeglądać oferty online. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w poszczególnych gazetkach. Taka opcja jest niezwykle korzystna, ponieważ dzięki niej możesz odczytać wszystkie szczegóły zapisane w ofertach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Marmax - ceny

Gazetki promocyjne Marmax - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Marmax. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Wędliny

 • schab biały na parze - 28,99 zł za kilogram
 • filet pieczony na maśle - 16,99 zł za kilogram
 • lencz dworski - 13,49 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska - 12,99 zł za kilogram
 • kiełbasa strzyżowska - 18,99 zł za kilogram
 • kiełbasa grillowa extra - 15,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Rycki śmietankowy - 19,99 zł za kilogram
 • ser Edamski - 16,99 zł za kilogram
 • ser Edam Włoszczowski - 19,49 zł za kilogram

Nabiał

 • margaryna Śniadaniowa - 3,19 zł za 450 gramów
 • kefir Zott - 1,98 zł za 2 x 400 gramów
 • serek Bieluch - 2,19 zł za 150 gramów

Słodycze

 • czekolada Studentska - 5,89 zł za 180 gramów
 • Królewskie Mleczko Wawel - 9,49 zł za 300 gramów
 • galaretka Opolanka Odra - 15,99 zł za kilogram

Lody i mrożonki

 • kody Koral - 7,99 zł za litr
 • lody Kaktus Shake - 2,29 zł za 90 mililitrów
 • warzywa na patelnię Hortex - 4,99 zł za 450 gramów

Napoje

 • napój Frugo - 1,55 zł za 500 mililitrów
 • woda mineralna Galicjanka - 0,99 zł za 1,5 litra
 • sok Dr. Witt - 3,49 zł za litr