Strona główna >Produkty >Elektronika >Lodówki

Aktualne promocje na Lodówki w gazetkach reklamowych

Treść dla osób pełnoletnich
Biedronka
NOWA!
18.09 - 04.10
Strona
1

lodówki - ciekawostki o produkcie

Zakup lodówki to bardzo trudne wyzwanie, które staje przed ludźmi raz na kilka lat, kiedy stary sprzęt wyzionie ducha. Jak wybrać taką, która będzie Ci służyła przez długi czas?

Rodzaje lodówek

Lodówki występują w wielu różnych rozmiarach i funkcjach. Najbardziej podstawowe modele składają się po prostu z chłodziarki i zamrażarki. W bardziej zaawansowanych opcjach spodziewać się można technologii no frost czy też kostkarki do lodu. Za wszystkie takie udogodnienia trzeba jednak dopłacić. Warto także zwrócić uwagę na design, aby pasował do całej koncepcji kuchni.

Non stop przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najkorzystniejszych cenach. Najczęściej lodówki znajduje się w gazetkach sieci Biedronka. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Więcej informacji o promocjach na lodówki

Trudno wyobrazić sobie dom bez lodówki: to podstawowe urządzenie AGD, które znajduje się w każdej kuchni. Ten przydatny wynalazek umożliwia przechowywanie żywności przez dłuższy czas. Nie jest on jednak tani. Na szczęście w wielu centrach handlowych możesz nabyć funkcjonalną lodówkę w promocji.

Najważniejsze informacje o lodówkach

Prawidłowo działająca lodówka zapewnia przechowywanym w niej produktom spożywczym dłuższą świeżość i przydatność do konsumpcji. Jest to możliwe dzięki specjalnemu chłodziwu: obecnie w tego typu sprzętach AGD wykorzystuje się izobutan R600a, który w małych ilościach nie jest gazem niebezpiecznym.

Lodówka składa się z kilku najważniejszych elementów: parownika, sprężarki, skraplacza, termostatu i zaworu rozprężnego. W standardowych urządzeniach tego typu jest tylko jeden termostat. Nowsze modele posiadają minimum dwa takie elementy, co umożliwia ustawianie różnych temperatur w oddzielnych przestrzeniach lodówki.

Na rynku dostępne są różne typy takiego sprzętu AGD: jednodrzwiowe, dwudrzwiowe (chłodziarko-zamrażarki) i multi door (czterodrzwiowe). Wybierając lodówkę zwróć również uwagę na jej energooszczędność (najkorzystniejsza jest klasa A+++) oraz dodatkowe funkcje, np. "no frost" - automatyczne odszranianie i odmrażanie.

Istotna jest także cena lodówki. Gdzie w promocji kupić taki sprzęt, aby zapłacić mniej?

Najpopularniejsze zastosowanie lodówki w kuchni

Nie jest tajemnicą, że lodówka służy przede wszystkim do gromadzenia i przechowywania żywności, zwłaszcza tej łatwo psującej się i mrożonej. Istnieją także inne możliwości wykorzystania tego urządzenia AGD.

Wiele produktów takich, jak na przykład leki czy kosmetyki, należy umieszczać w lodówce, aby nie uległy zniszczeniu. Również kawa przesypana do szczelnego pojemnika, trzymana w chłodzie dłużej zachowuje swoją świeżość.

Jeśli zamierzasz kupić lodówkę w promocji, Gazetkowo przedstawi Ci bieżące oferty z wielu sieci handlowych.

Gdzie kupić lodówkę w promocji?

Wiele osób urządzających kuchnię analizuje, gdzie kupić lodówkę w promocji, aby nie przepłacać. Na rynku można znaleźć różne okazje, w ramach których dostępne są tanie sprzęty AGD.

Media Markt w promocji na lodówki oferuje szeroki wybór urządzeń różnych producentów. Aktualne zniżki znajdziesz również w Saturnie. Max Elektro proponuje raty 0% na asortyment chłodniczy. Gdzie promocje na lodówki są najkorzystniejsze? To zależy od tego, jakiego modelu potrzebujesz. Jeśli chcesz porównać trwające w centrach handlowych promocje na lodówki, Gazetkowo Ci w tym pomoże.